2737
2734
خدا ایشالله به هر کی دختر دوس داره دختر بده به هر کی پسر دوست داره پسر  ایشالله به منم دو تا د ...

انشاالله گلم❤

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۴ تا بچه دلم میخواست همیشه دو تا پسر دو تا دختر ولی الان با این دوره زمونه و گرونی و رابطه جنسی دزدی ...

آخی😂😂😂😂

اخریو مث منی

میگن دختر هووی مادره

ولی من تا بشینم پیش شوهرم این پسرا سریع میان به زور خودشونو میندازن بین ما

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
جاری من ۴ تاپسر داره. همش فک میکرد بچم پسره ک انقد خوشحالم ولی الکی گفتم دختره. حالا ک مطمئن شده بهم ...

خدا برات حفظش کنه دختر خیللللی خوبه خیلللللی 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2731
جاری من ۴ تاپسر داره. همش فک میکرد بچم پسره ک انقد خوشحالم ولی الکی گفتم دختره. حالا ک مطمئن شده بهم ...

بخدا تو عمرم واسه یه موضوع انقد حرف نشنیدم .خیلی فکرشون داغونه. از وقتی باردار شدم همینطور تیکه میندازن.دل  زن حامله رو شکستن خیلی بده .اینکه نذارن لذت ببری از بارداریت.منم بچه اولمه خیلی ذوق همه چیو دارم

خدایاشکرت

خدا رو شکر که محبت بچه ات به دلت افتاده 

وگرنه طفلک بچه ات بی محبت بزرگ میشد 😔

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2738
ن خدایی دختر ۹۰ درصد مواقع شیرینه . ولی پسرایی هم هستن خیلی با نمکن. از اینا گذشته خودم واس این دخت ...

منم دختر دوس دارم و 

اگه پسر باشه اصلا نمیتونم تربیت کنم اصلااااااا 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
ای بابا من رفتم اومدم ۹ صفحه رفت جلو هنوز دعوا نشده ☹

میخاستی دعوا بشه ؟   

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
خدا رو شکر که محبت بچه ات به دلت افتاده  وگرنه طفلک بچه ات بی محبت میشد 😔

وای عاشقشم . مگه میشه محبت نکنم .😍 کاری میکنم یاد بگیرن حداقل به جنسیت خودشون احترام بذارن.

حرف بی حساب همیشه هس عزیزم.دیگه دوره ای نیس تو سری خور باشیم.من خودم اول هیچی نمیگفتم . واقعا نمیشه .یه جاهایی همه چیت میره زیر سوال اگه جواب ندی

خدایاشکرت
2706