2703
2553
عنوان

آقا کنکور چی شد؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 189 پست
صفحه 2 شماره ها رو گذاشتن

چرا ندیدم😅😅😅

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صلا همه حرفات اوکین خوشم اومد ازت تورو باید تد مجلس میزاشتن نه اینا😀

کجا شنیدی حرفاموو  

چاکریم حمایت کنید میخوام برم مجلس  

میبینی خواهر چ حق خوریا میکنن واه واه

کوفتشون

ما نميگيم برگزار نشه ميگيم تو پيك برگزار نشه

پیک تا چند ماه آینده ادامه داره

الان آغاز پیک دوم هستیم

چه کسی تضمین میکنه پیک سوم و چهارم هم وجود نداشته باشه 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2720
زنگ بزنم دونه دونه فوت کنم    

وای چه فکر خوبی....باید زنگ بزنیم یا پیام بدیم؟؟؟

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊
کجا شنیدی حرفاموو     چاکریم حمایت کنید میخوام برم مجلس     میبینی خواهر چ حق ...

حرومشون نامردا....اینا حق تورو خوردن 

وای چه فکر خوبی....باید زنگ بزنیم یا پیام بدیم؟؟؟

من پسرخالمم با من کنکور میده الان شماره هارو برداشت از اینجا میخواد زنگ بزنه   

خدا میدونه چی میخواد بگه 

سال سومه پشت کنکوره داره روانی میشه  

2714
از کجا میدونی اگر بهتر شد چی؟اونموقع کی پاسخگوعه؟اگر من و اعضای خانوادم کرونا بگیریم مهمه یا تلاش یک ...

اوضاع بهتر نمیشه

تازه بدتر هم میشه 

عده زیادی هستند که سرسختانه میخوان آزمون بدن

شما میتونی سال بعد شرکت کنی

احتمالا همین میشه

مثل کنکور دکتری

یا آزمون مدارس تیزهوشان

عده قابل توجهی صندلی خالی بود

به میل خودشون نیامدند

و عده ای به میل خودشون آمدند 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
من پسرخالمم با من کنکور میده الان شماره هارو برداشت از اینجا میخواد زنگ بزنه     خدا مید ...

تو موافق تعویقی یا مخالف؟؟؟و پسر خاله ت چی؟؟؟موافق یا مخالف؟؟

تو واتساپ پیام بدید میخونن

ها که اینطور اوکی  مرسی😘😘

تو موافق تعویقی یا مخالف؟؟؟و پسر خاله ت چی؟؟؟موافق یا مخالف؟؟

من میگم تعویق نباشه تضمینشون چیه ک اگه دو ماه بعد برگزار شه وضغیت از این بدتر نباشه

پسرخالمم با من هم نظزه اون که میگه همین فردا میدم  

2706