2733
2734
عنوان

زحمت بچه آدمو پیر میکنه

350 بازدید | 23 پست

بذاری درس بخونن میگن کار نداریم تقصیر مامان و بابامه بفرستی شاگردی کنن کار یاد میگیرن ولی میگن نذاشتی درس بخونم. بذاری دوستپسر بگیره ضربه عاطفی مقصر ننه و بابا. بسته و محدود بار بیاری بازم شاکی ان. 

پس همیشه به اعتدال فرزندم

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره والا...راست میگی..من واسه همین حرفا یکی بیشتر نمیخام

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2738

مشکل از تربیت ماها هست از بچگی از هر لحاظ به خانواده وابسته بودیم و وقتی بزرگ شدیم برامون مشکل ساز شد من ۲ سال پیش یه کتابی خوندم بهم ثابت کرد نتیجه ی هرکاریم به خودم مربوطه مثلا من سال پیش کنکور قبول نشدم خب تقصیر خودمه نه پدر و مادرم یا نتونستم سرکار برم تقصیر خودمه ولی خب تربیت خیلیا اینطوری صدق نمیکنه 

✈🇺🇸
شاید ب ضررش باشع خواسته هاش  ولی حرف پدر مادرو قبول ندارن حرفم‌بزنی میگن شما مال ی نسل دیگه ای

با بچه که مثل یه رفیق باشی خوب و بد روزگار ازت یاد میگیره چند نمونه دیدم

هرچه هستم خدایم داند...
خیلی سخته دختر و پسرم نداره ‌ وختر حساس ترم هست تازه😔

هر کدوم سختیای خودشوداره پسرا غلدربازی درمیان بزرگترین میشن واقعا زورگومیشن..دخترهم که آسیب پذیرتر و حساستره هرچند الان پسراهم آسیب پذیر شدن وای دخترابیشتر..

2706