2726
عنوان

با یه ادم بی شعور و بی منطق چه جوری باید رفتار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 21 پست

واااای خدااا چرا مردم حالت روحی روانی نرمال ندارن ...همه عقده ای شدن ..فک میکردم فامیل خودم فقط اینجورین ..هرچی تاپیک میاد درباره همچین ادمای بیشخصیتیه ....ی مشت حسود عقده ای ک ثبات شخصبتی ندارن ....درگیر نشدن با این ادما بهترین کاره 

...اگ خیلییی برات مهمه همسایه ها چی میگن درباره ات چن تاش ک صمیمی تر هستی رو ی عصرونه دعوت کن خونت ..بهشون نشون بده ادم تمیزی هستی ..خودکار ب همه خبر میرسه😑

تو میتونی با لبخندت آدما رو عوض کنی🙃💌 ...خدایا مرسی🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باور کنین منم اهمیت نمی دم بهش حتی یه ساله به خاطر رفتار های مشابه خونشون نرفتیم. ولی تو این حالی که اون شب داشتم خیلی فشار روم اومد لبتاپم رو هم دزد برده بود و من و شوهرم حسابی بهم ریخته بودیم بعد یکی به جا دلداری همیچین حرفایی بزنه دلتون نمیشکنه؟ 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
واااای خدااا چرا مردم حالت روحی روانی نرمال ندارن ...همه عقده ای شدن ..فک میکردم فامیل خودم فقط اینج ...

باور کن من نمی خوام خودمو به کسی اثبات کنم چون مطمینم به اندازه ای که من تو خونم تمیز کاری می کنم اونا نمی کنن. مگه یه اتاق و یه بالکن چقدر تمیز کاریش کار داره تا یه خونه 200متری با دو تا بچع شر.... من توقع این حرفارو نداشتم تو اون موقعیت... دلم خیلی شکست😢

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2728

بچه ها نرین لطفا😢

بره گمشه عوضی اهمیت اصلابهش نده دقیقا رفتارای جاریای منوداره اصلا سلامم بهش نکن اگه گفت براچی میگم ب ...

اخه من دل اینجور برخورد هایی رو ندارم

زود می بخشم و به رو خودم نمیارم

تا حالا به خاطر همچین چیزایی باهاشون واضح برخورد نکردم که فک کنن می تونن منو بهم بریزن