2737
2734
عنوان

تعویض پوشک

180 بازدید | 10 پست

سلام دوستای گلم 

من تازه یک ماهه مامان شدم ...همیشه وقتی مشکلی داشتم از پست های شما استفاده میکنم😊 شما زیر انداز تعویض بزرگ میدونید از کجا میشه خرید ؟ چون نوزادم پسره وقتی بازش میکنم برای تعویض همیشه جیش میکنه و کل روتختیم کثیف میشه ...غیر از زیر انداز تعویض خودش یه دونه بزرگتر هم باید زیرش بذارم که هر بار رو تختیو نشورم ...ولی چیزی تو بازار پیدا نکردم ...ملافه هم که میذارم خیس میشه 

باید بدوزی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین عزیزم وقتی بازش میکنی پوشکش رو بگیر روی پاش همون موقع بیرونش نیار پوشکش رو چند دقیقه باز بزار روی پاش تا کارشو بکنه بعد

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم از اینا براش درست کن بازش که میکنی بذار روش تا جیشش همه جا رو خیس نکنه. بهش میگن پی پی تی پی.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2728

بده خیاط یه سفره بخر با پارچه برات بدوزه وقتی هم لازش میکنی پوشکو بگیر جلو بدنش جیش کنه نپاشه ...

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

مرسی دوستای گلم‌...اخه معلوم نیست کی جیش میکنه 😁 یه وقتی اولش که باز میکنم‌...یه وقتی هم وقتی شستمش و خشک کردم و دارم کرم ضد سوختگی میزنم یهو جیش میکنه ...فک کنم همون بدم برام بدوزن خوب باشه 

2738

😂😂

عزیزم من همیشه یه پارچه داشتم وقتی باز بود روش میذاشتم که فواره نزنه برام، بعدا که این کارشو ترک کرد هم من این عادت رو نگه داشتم چون خیلی مواقع موقع تعویض یه سریا میان تماشا!!! دوست نداشتم کسی اونجاهاش رو دید بزنه، بخصوص که گاهی اون فرد یه دختربچه سرتقه😕