2726
عنوان

یه دختر باکلاسی رو میشناسم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1139 بازدید | 50 پست

يع جا تايپ ميكردي خب

اينقد سختتونه تاپيك نزننين😒

قاعده هشتم:🍀هیچ‌گاه نومید مشو. اگر همه درها هم به رویت بسته شوند، سرانجام او کوره راهی مخفی را که از چشم همه پنهان مانده، به رویت باز می‌کند. حتی اگر هم‌اکنون قادر به دیدنش نباشی، بدان که در پس گذرگاه‌های دشوار باغ‌های بهشتی قرار دارد. شکر کن! پس از رسیدن به خواسته‌ات شکر کردن آسان است. صوفی آن است که حتی وقتی خواسته‌اش محقق نشده، شکر گوید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خلاصه شنیدم فلانی داره ازدواج میکنه

گفتم با کی گفت پسر همسایه شون که از ۱۳_۱۴ سالگی باهاش دوست بوده

چون مادر پسره مخالف بوده نمیداشته اینو بگیره

پسره یه بار عقد کرده زیر عقد دختره تصادف میکنه میمیره

یه ازدواج میکنه اینا همچنان باهم دوست بودن و زن بیچاره ش مدام درگیر بوده

تا اینکه مادرپسره فوت میکنه 

دیگه زن بدبختش پشتیبانی نداشته

برادراش رو میفرسته در خونه ی اینا که دخترتون دست از سر شوهرم برداره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728
به قول دخترم مننننن هفتم،(من رفتم) 

اي جانم 😂

قاعده هشتم:🍀هیچ‌گاه نومید مشو. اگر همه درها هم به رویت بسته شوند، سرانجام او کوره راهی مخفی را که از چشم همه پنهان مانده، به رویت باز می‌کند. حتی اگر هم‌اکنون قادر به دیدنش نباشی، بدان که در پس گذرگاه‌های دشوار باغ‌های بهشتی قرار دارد. شکر کن! پس از رسیدن به خواسته‌ات شکر کردن آسان است. صوفی آن است که حتی وقتی خواسته‌اش محقق نشده، شکر گوید.
خلاصه شنیدم فلانی داره ازدواج میکنه گفتم با کی گفت پسر همسایه شون که از ۱۳_۱۴ سالگی باهاش دوست بوده ...

ادامه دارع یا برم؟😬

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚

خلاصه فهمیدم سال هاست از این دخترا بوده سایه ش رو زندگی زن دیگه ای بوده

زن بی چاره ش مهریه ش رو گرفته و پسره هییییییچی نداره باهاش ازدواج کرده

بالاشهرمون پدر دختره خونه رهن کردن

چه جهازی داره میبره بماند

فقط یه فرش ۶ متری خریده ۴۵ تومن

ماشین شم میبره

هفته ی دیگه میخواد بره سر خونه زندگی ش

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

یکی منو لایک کنه بعدا بخونم

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
همون چس کلاس خودمون😀😀با ادب گفت

آخه داشت میگفت خیلی باکلاسه که

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

به شدت حالم ازش بهم خورد

شوهرشم حتی شغل درست و حسابی نداره

خیلی دلم واسه زن بیچاره ش سوخت

2706