2726
عنوان

یه دختر باکلاسی رو میشناسم.....

1139 بازدید | 50 پست

این دختر خانم میشه دختر عموی دوست صمیمی

خیییییلی باکلاسه از نظر من

همیشه میگفتم خدایا این آخرش میخواد با کی ازدواج کنه

از زیبایی هیچی کم نداره البته کمم خرج خودش نکرده

وضع مالی پدرشم خوبه

یه ماشین شاسی بلند داره

اندامم پرفکت

خلاصه همه چی عالی 

مشاور پوست هم هست

لیسانس میکروبولوژی داره چون به مشاور پوست علاقه داره تو بیمارستان کار میکرد استعفا داد مشاور پوست هست تو داروخونه کار میکنه

یه پیچ پر فالور داره و کلی بوق کلاس میزاره

تا اینجا بخونید تا بقیه ش رو تایپ کنم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لابد با یکی ازدواج کرده که شاخات زده بیرون معمولا خوشگلا گیر زشتا میفتن😂😂

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

بله

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

معنی کلی بوق کلاس میذاره رو نفهمیدم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
لابد با یکی ازدواج کرده که شاخات زده بیرون معمولا خوشگلا گیر زشتا میفتن😂😂

گیر زشتا و فقیرا و بدبختا😂😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
2706