1874
1924
عنوان

یه دختر باکلاسی رو میشناسم.....

876 بازدید | 50 پست

این دختر خانم میشه دختر عموی دوست صمیمی

خیییییلی باکلاسه از نظر من

همیشه میگفتم خدایا این آخرش میخواد با کی ازدواج کنه

از زیبایی هیچی کم نداره البته کمم خرج خودش نکرده

وضع مالی پدرشم خوبه

یه ماشین شاسی بلند داره

اندامم پرفکت

خلاصه همه چی عالی 

مشاور پوست هم هست

لیسانس میکروبولوژی داره چون به مشاور پوست علاقه داره تو بیمارستان کار میکرد استعفا داد مشاور پوست هست تو داروخونه کار میکنه

یه پیچ پر فالور داره و کلی بوق کلاس میزاره

تا اینجا بخونید تا بقیه ش رو تایپ کنم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

خببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب

( تورکم   )  سر به شانه خدا بگذار....تاقصه عشق راچنان زیبا بخواند که....نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت....فقط به رقص درآیی..../ من رویایی دارم..رویای آزادی..رویای یک رقص بی وقفه از شادی.../و من ، از قلب صدها صدهزار امید انسانی...... سرود زندگی را میدهم سر...... میدهم سر ، من ، سرود زندگانی تاکند ویران بساط ننگبارت را..... به جای تاج ، بر فرقت ، زند مشتی چنان محکم که سازد یکسره ، ای سایه ی جلاد ، کارت را.... تو از فردای انسانی چه میدانی؟؟؟؟    نه ، باور کن ، قسم بر خون یارانم ، نمیدانی.... نمیدانی که پایان ره ننگین و ناپاک ستمکاران خون آشام       قبرستان تاریخ است...     /میدونی رو مخی...ولی خب اَ اونورم تو دلی    

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

لابد با یکی ازدواج کرده که شاخات زده بیرون معمولا خوشگلا گیر زشتا میفتن😂😂

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه❤دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
1922

بله

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
1911
1826

يع جا تايپ ميكردي خب

اينقد سختتونه تاپيك نزننين😒

قاعده هشتم:🍀هیچ‌گاه نومید مشو. اگر همه درها هم به رویت بسته شوند، سرانجام او کوره راهی مخفی را که از چشم همه پنهان مانده، به رویت باز می‌کند. حتی اگر هم‌اکنون قادر به دیدنش نباشی، بدان که در پس گذرگاه‌های دشوار باغ‌های بهشتی قرار دارد. شکر کن! پس از رسیدن به خواسته‌ات شکر کردن آسان است. صوفی آن است که حتی وقتی خواسته‌اش محقق نشده، شکر گوید.

خلاصه شنیدم فلانی داره ازدواج میکنه

گفتم با کی گفت پسر همسایه شون که از ۱۳_۱۴ سالگی باهاش دوست بوده

چون مادر پسره مخالف بوده نمیداشته اینو بگیره

پسره یه بار عقد کرده زیر عقد دختره تصادف میکنه میمیره

یه ازدواج میکنه اینا همچنان باهم دوست بودن و زن بیچاره ش مدام درگیر بوده

تا اینکه مادرپسره فوت میکنه 

دیگه زن بدبختش پشتیبانی نداشته

برادراش رو میفرسته در خونه ی اینا که دخترتون دست از سر شوهرم برداره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
به قول دخترم مننننن هفتم،(من رفتم) 

اي جانم 😂

قاعده هشتم:🍀هیچ‌گاه نومید مشو. اگر همه درها هم به رویت بسته شوند، سرانجام او کوره راهی مخفی را که از چشم همه پنهان مانده، به رویت باز می‌کند. حتی اگر هم‌اکنون قادر به دیدنش نباشی، بدان که در پس گذرگاه‌های دشوار باغ‌های بهشتی قرار دارد. شکر کن! پس از رسیدن به خواسته‌ات شکر کردن آسان است. صوفی آن است که حتی وقتی خواسته‌اش محقق نشده، شکر گوید.