2703
2553
عنوان

دکتر علی اکبر عطایی

7920 بازدید | 25 پست

دوستان سلام

می خوام برم پیکرتراشی ولی نمیدونم برم پیش کی.

یه سرچ کردم دیدم علی اکبر عطایی خیلی معروفه.

شما تا حالا رفتین پیشش؟ کارش خوبه واقعا؟

سلام‌والا منم میخوام پیکر تراشی کنم .پیش خیلی ها واسه مشاوره رفتم ..ولی پیش دکتر عطایی رفتم چند نفر که انجام داده بودن اونجا بودن همه خیلی راضی بودن، ضمن اینکه من خودم از رفتارش خیلی خوشم اومد بسیار آدم محترمی بود..تصمیم گرفتم پیش همین برم ۷مهر وقت گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

من ابدومینوپلاستی انجام دادم پیش دکتر عطایی واقعا راضی ام. یعنی اون پوست شل و ول شکمم کاملا از بین رفته و صاف شده. انقدرم خوش اخلاق بود که نگو. خدا خیرش بده، بعد از چندین سال دیگه از شکمم خجالت نمی‌کشم.

2720

سلام وقتتون بخیر بچه ها خواستم تجربه خودمو بگم آقای دکتر علی اکبر عطایی عالی هستن من یکبار ابدو کره بودم و پوست شکمم ناهموار شده بودم با نا امیدی رفتم پیششون و ایشون دوباره با جراحی پوست شکم و نافمو درست کردن خواستم از همین جا ازشون تشکر کنم

2714
سلام‌والا منم میخوام پیکر تراشی کنم .پیش خیلی ها واسه مشاوره رفتم ..ولی پیش دکتر عطایی رفتم چند نفر ...

نمیدونم پیشش انجام دادین یا نه، اگه انجام دادین راضی هستین؟ من که انجام دادم و افتضاح بود

عزیزم اینا همشون ینفرن

با چند تا کاربری میاد اگر سرچ کنید می‌بیند چند تا تاپیک زده پشت‌سرش دقیقا همون آدمای همیشگی جواب دادن به به چه عملی بود باربی شدیم

گولشو نخورید دوستان چه بسا خود دکتر عطایی باشه  

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
خواستم بگم من رفتم عمل ابدو پیش این دکتر انجام دادم ۳۵ میلیون هم پول دادم ولی راضی نیستم اصلا

دقیقا هر کی با علی اکبر عطایی انجام داده راضی نیست، اینایی که اومدن نوشتن مثل باربب شدن و خدا خیرش بده قشنگ از جمله هاشون معلومه دارن تبلیغ میکنن

2706