2726

من امروز پریود شدم ...اونایی که سخت باردار شدین برا اینکه این ماه احتمال بارداریم بالا باشه توصیه خوردنی یا دمنوش چی دارین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من الان یک سال و ۸ ماه 

😢 انشالله که این ماه ماه آخر انتظارم باشه 

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

فقط چیزای گرم بخور رحمت گرم شه عسلو سیاهدونه بخور تو دوران پریود کاچی بخور

حلیم درست کن بخور

خرما و گردو بخور

من ماهی که ندونسته باردار شدم هرشب حلیم و خرما و عسل میخوردم چون ماه رمضون بود قبلشم که بخاطر کرونا اصلا سردی نمیخوردیم بیشتر روزا آبگوشت یا نخودآب میزاشتم واسه ناهار ...

کرونا خیرش واسه من همین بود😉😂

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
عسل و سیاهدونه تو دوران پریود عیبی نداره؟؟

نه خیلیم خوبه اتفاقا اگه دوست داری شربت عسل و آبلیمو با گلاب و عرق نعنا درست کن عالیه. شوهرت و کاسنی بده هرشب بخوره با گردو و خرما چون مقوی اسپرمه

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
نه خیلیم خوبه اتفاقا اگه دوست داری شربت عسل و آبلیمو با گلاب و عرق نعنا درست کن عالیه. شوهرت و کاسنی ...

کاسنی چون سرد هست عیب نداره بدم شوهرم؟

عسل و سیاهدونه داریم میخوریم هر روز صبح ناشتا

عیب نداره شوهرمم عسل و سیاهدونه بخوره عزیزم؟

خرما و گردو و موز هم میخوریم

دمنوش بابونه هم خوبه؟

✨Do your best✨
30 ساله از 27 اقدام

خانمی ویتامین E هر دوتون (زیادش خطرناکه)

ویتامین D فقط خودت

کیت تخمکگزاری هم خوبه

شیره انگور و ارده 

و دست راستت رو بذار روی شکمت آیه ۳۱ سوره رعد رو بخون 

روزی یکبار هم کافیه 

مستقیما از خدا بخواه در بهترین زمان نصیبتون میکنه

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
کاسنی چون سرد هست عیب نداره بدم شوهرم؟ عسل و سیاهدونه داریم میخوریم هر روز صبح ناشتا عیب نداره شوه ...

نه اصلا بد نبست براش برعکس خیلیم خوبه هرشب بدا بهش بخوره

هم شوهرت هم خودت گرمی بخورید ...

ببین شوهر من بشددددددت خرما و موز و گردو و عسل خوره

ولی خودم اصلاااااا نمیخوردم برعکس فقط چیزای سرد مثل سالاد و خیارو ترشیو اینچیزا میخوردم...ولی بخاطر کرونا و ماه رمضون دیگه لب نزدم و فقط هرچی شوهرم میخورد میخوردم  ، در عین ناباوری حامله شده بودم و خودم بیخبر بودم و کل ماه رمضونو روزه گرفتم

مطمئنم تاثیرات اونا بوده البته عنایت خدا اول.

نه اصلا بد نبست براش برعکس خیلیم خوبه هرشب بدا بهش بخوره هم شوهرت هم خودت گرمی بخورید ... ببین شوه ...

اره درست میگی عزیزم منم چیزای سرد میخوردم اما انشالله شروع کردم به خوردن گرمیجات

ممنون که راهنمایی کردی

خدا نینیتو حفظ کنه😘😘😘⁦❤️⁩

✨Do your best✨
2706