2737
2734
عنوان

پوست خشک

230 بازدید | 22 پست

خانما من پوستم خشکه وقتی کرم میزنم پوسته پوسته میشه یجورایی سفیدک میندازه پوستم باید چیکار کنم ؟مرطوب کننده بزنم یاابرسان

از پـس ظـلـمـت بـسـی خــورشــیـد هـاسـت...🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم مرطوب کننده هم آبرسان 

يا زعلان يا زعلان❤️خليت قلبي حيران💔ماقلت لك ياحبيبي🪐بطل دلع من زمان🌝.  🎼 نحنا نتيجةماضينا شخصيتنا بكل شي فینا 🌷کان نفسي اهرب من كلامهم 😿 خوفت امشي لياخدوا بالهم💔ولو مشيت هيبان عليا🍃 واخاف لضعفي يبان في عيني 👁️ يا ارض انشقي وابلعيني🌎🖤قبل ما يبان اللي فيا🙂🙃.     🎼لو کان ده حب یاویلی منه🤍لوکان ده ذنبی ماتوب عنه🧚🏻‍♀️لو کان نصیبی اعیش فی جراح 💘حاعیش فی جراح❣️.... 🎼عايشه حالة حب معاك واخدانى🌹 وصعب انها تتكرر تانى💖 وبعيشها لو انت بعيد او قدامی🦋🦋
2728
روغن بایو اویل بگیر صورتتو باش ماساژ بده  هم پوستت شفاف میشه هم از خشکی درمیاد  خیلی روغ ...

ازش دارم بیو اویل ولی جواب نمیده

قبل کرم باید زیر ساز خوب داشته باشی

صورتت رو با ژل شستشو بشوری بعدش پرایمر بزنی بعدش کرم پودر

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
ازش دارم بیو اویل ولی جواب نمیده

اتفاقا عالیه 

مرتب استفاده نکردی چوستتو عادت نده به مواد شیمییایی مضر

مامانم جای بخیه هاش میزد 

اصلا بعداز مدتی پوستش شفاف شد

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
قبل کرم باید زیر ساز خوب داشته باشی صورتت رو با ژل شستشو بشوری بعدش پرایمر بزنی بعدش کرم پودر

پرایمر به پوست اسیب نمیزنه؟

قبل کرم باید زیر ساز خوب داشته باشی صورتت رو با ژل شستشو بشوری بعدش پرایمر بزنی بعدش کرم پودر

همیشه باصابون میشورم صورتمو😢

پرایمر چیه؟ بعد تونر چیه؟

پرایمر باعت بسته شدن منافذ پوست میشه سطح پوست رو صاف و یکدست می‌کنه باعت میشه کرم قشنگ روی پوستت بخوابه قشنگ وتر تمیز

تونر هم محلولی هستش که بعنوان روتین پوستی توی خونه استفاده میکنی باعث شفافیت و صاف شدن پوستت میشه دیگه بستگی داره چه نوع تونری استفاده میکنی

تونیک هم لایه بردار سطحی پوسته.🥰

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
همیشه باصابون میشورم صورتمو😢

صابون هرگز 

یاژل شستشو یا فوم

پرایمر به پوست اسیب نمیزنه؟

نه

بعدش که دیگه از مهمونی اون ی با ژل شستشو حتما صورتت رو بشور وکرم مرطوب کننده بزن وبخواب

2706