2733
2734
عنوان

«شعر۵»

| مشاهده متن کامل بحث + 37242 بازدید | 5906 پست
خوشگل خانم ،😍😍😍

برا تو خوشگلم

بقیه ک...

ولش کن  

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی هم دلشون بخواد بقیه😒

حالا ک دلشون نمیخواد

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2728
یه پیرزن که دیگه این همه دادار دودور نداره ♀‍🤦🏻♀‍🤦🏻♀‍🤦🏻♀‍🤦🏻♀‍🤦🏻 پیر شدم رفت 😶 ممنون مهر ...

شعر چالش دیروز 💓💓

هوا خواه توام جانا و می دانم که می دانی
تو سوز غصه هایم را فقط ازشعر می خوانی

نگفتی بعد تو شاید بمیرم من  ز تنهایی!
ندیدی حال زارم را سفر کردی تو  پنهانی

شدم آواره ی شهری که خالی بوده از بویت
از این کوچه به آن کوچه نجستم ازتو عنوانی

چه شبها برلب ایوان نگاه آسمان کردم
سراغت را گرفتم از،خدا، با چشم گریانی

همه دیدند حالم را ،به لبخندی گذر کردند
شدم مجنون بی لیلا ز حالات پریشانی

تمام روزهایم را بدون تو به شب کردم
نبوده زندگی بر من، اسیری بود و زندانی

به قاب خالی عکست همیشه خیره می ماندم
سوالم بود همواره ،گذشت از من به آسانی؟،

گذشته سالها و من شدم پیری، لب ایوان
دوباره غرق رویایم، امان از روز بارانی

#نازبانو

تعطیل🚫                                                                                 
شعر چالش دیروز 💓💓 هوا خواه توام جانا و می دانم که می دانی تو سوز غصه هایم را فقط ازشعر می خوان ...

سلام مامانمممممممممممم

عالییییییییییییییییییی  

@دفنه77  

سلام خواهر جان عیدتون مبارک باشه 🌹🌹🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ببخشید عزیزم زنگو زدن😍😍😍🌹♥️♥️♥️خیلی جیگری خوشگل چه چهره ی دلنشین و مهربونی داری😍😍😍😍😍

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2738
شعر چالش دیروز 💓💓 هوا خواه توام جانا و می دانم که می دانی تو سوز غصه هایم را فقط ازشعر می خوان ...

در حد مرگ الان حسودیم شد اخه چرا انقد همه چیز تمومی تووووووو😍😍😍😍😍

کی فرصت کردی با زنداداش جدید اینو بگی 

دلم ضعف رفت برای شعرت 

شات گرفتم ازش بنویسم با اسمت تو دفترم 

محشررررر

........
آخ آخ دیگه کسی جلودارم نیست  بریزین وسطه عیده و تولد 😃😃😃😃👧🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻🕺🏻

تولدت مبارک بیروح گفتم اما از ته دلم گفتم عزیزم💖

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 
ببخشید عزیزم زنگو زدن😍😍😍🌹♥️♥️♥️خیلی جیگری خوشگل چه چهره ی دلنشین و مهربونی داری😍😍😍😍😍

قربونتتتتتتتتتتتتت بشم  

نه بابا ی زشتوکم دیگه

بهمم گفتن  

سلام بانو جان عصربخیر عیدتون مبارک باشه 

آفرین........ عالی 🌹❤️🌹❤️🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام به روی ماهت نازنینم. خداروشکر خوبم شما خوبین؟ لطفا در خواست من رو قبول کنید مطلبی رو خدمت شما ع ...

چشم.

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.
@دفنه77   سلام خواهر جان عیدتون مبارک باشه 🌹🌹🌹

دفنه رو دلم براش تنگ شده خیلی

2706