2737
2739
عنوان

«شعر۵»

| مشاهده متن کامل بحث + 37242 بازدید | 5906 پست
اینم چالش من  حافظ جان ببشید ☹ هواخواه توام جانا ومیدانم که میدانی مرا باچشم مستت بود صدها عه ...

عالی بود عسیسم مثل همیشه 😍😍😍🌼🌼🌼🌼🌼 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میسیییی عزیزممم 😍😍

بهت افتخار میکنم😍😍🌼🌼😚😚

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2731
بهت افتخار میکنم😍😍🌼🌼😚😚

—›
آهای تویی که دوری این همه تو جات تو شاه نشین قلبمه
اگه تمومتم بدی کمه به عاشقی که زیر تیغته ..
اهای تو که دوست دارم زیاد با لشکر موهات تو دست باد
بکش منو اگه دلت میاد این عاشقو که زیر تیغته...

I would love to be kind to me, i saw with all kindness
خجالتم نده دیگه🙈 از مزایای دمر خوابیدنه😀😆

ته خودکار تم بجو 😆😆😅😅😄😄

—› آهای تویی که دوری این همه تو جات تو شاه نشین قلبمه اگه تمومتم بدی کمه به عاشقی که زیر تیغته .. اه ...

بیا بریم جنگل موهات پیاده روی 

با تو تو عشق میچسبه زیاده روی ❤

بزنه روتو بارون و خیست کنه

حال دیوونه بودن مریضت کنه😍

2738

من ندیدم بیدی

سایه‌اش را بفروشد به زمین

رایگان می‌بخشد

نارون شاخه‌ی خود را به کلاغ

هر کجا برگی هست

شوقِ من می‌شکفد

تا بخواهی خورشید

تا بخواهی پیوند، تا بخواهی تکثیر

زندگی رسم خوشایندی است

پرشی دارد اندازه‌ی عشق...

سهراب_سپهری

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             
😆😆😆 خودکارم ازین تق تقیاس  حالا بد خاکیم؟🤣🤣

خوبه همه شعرا هم از همین کوچه خاکی ها شروع کردن 😆😅

هیچ زنی را، در هیچ کجای دنیا نمی توانی پیدا کنی که به یک باره عاشق مردی شود. زن ها آرام آرام در یک مرد جوانه می زنند. اما امان از وقتی که زنی، در وجود مردش ریشه بدواند. این جور عشق های یک زن را، هیچ تبری نمی تواند از پا در بیاورد. حالا می خواهد تبر زمان باشد، یا حتی تبر مرگ...

اما چرا... همیشه یک استثنا وجود دارد. و آن برای از ریشه خشکاندن یک زن، خیانت به عشق اوست...

📚 مکالمه غیر حضوری

👤 علیرضا اسفندیاری

بیا بریم جنگل موهات پیاده روی  با تو تو عشق میچسبه زیاده روی ❤ بزنه روتو بارون و خیست کنه حا ...

بعله 😊

یاد این اهنگه افتادم یادته😍

بیا بازم اونروزا رو بیار 

تنگه دلم اخه زیاد بیا

بزنیم تو دل جنگل 

من بریم واس خنده ت 

بیتو این ادما کندن از من 

I would love to be kind to me, i saw with all kindness
2706