2726
عنوان

«شعر۵»

| مشاهده متن کامل بحث + 37241 بازدید | 5906 پست
خحخخخ میل بوسه از لبت دارد دل احساسی ام! وای! دل دل میکنم درگیر رودرواسی ام! در میان گونه هایت ما ...

😂😂😂

بیا به بوسه مـرا مستحق آتش کن
جهنمی‌که‌توباشی،بهشت‌قرب‌من‌است...

دیگه خودتون خواستین وگرنه من بچه ی سربه زیری بودم 😆😆😆

دوستت دارم ای خیال لطیف ....دوستت دارم ای امید محال... 🍂🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما یادمان رفته بود...بخدا اعتصامی دوباره یادآوری کرد😐

یدونع کاربر داشتیم تو این خط نبود الان داره سبقت میگیره😶😶♀‍🤦🏻

اعتصامی بیا ماچو بده برم ♀‍🤦🏻😂😘

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
دلت خواس 😶منم 

منم

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2728
سلام ننه  ممنون بابت دیروز❤😘

ننه و یاتاقان😒😒🙄🙄🙄🙄😂😂

خواهش میشه دیگه ی دختر ک بیشتر ندارم 

اصلا بخاطر وساطتی ک من کردم کاربریت برگشت 

حرفِ منِ مادر و زمین ننداختن 

کیف کردی😌😌😌😌😌

بیا بریم اون پشت اینجا زشته🙈🤣

چشمان تو صد طعنه به شیطان رجیم است
لبها چو عقیقِ جگری "ناز و حجیم" است
اَسْـتَـغْـفُـرُالله از این مدح که گفتم
می بوسمت این بار، خداوند رحیم است

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
ننه و یاتاقان😒😒🙄🙄🙄🙄😂😂 خواهش میشه دیگه ی دختر ک بیشتر ندارم  اصلا بخاطر وساطتی ک من کر ...

😐😐😐نه باو صبحی به نی نی ۳قول دادم هر روز آیه الکرسی و صلوات بفرستم 😂😂❤❤❤❤

برا تو نیز میگویم مهسا داریم نمونه چشاش تو یاد میمونه خوشگله چقدره نازه خنده هاش پر عطر یاسه بو ...

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😚😚😑😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚

عالی 

مرسی ازت

چشمان تو صد طعنه به شیطان رجیم است لبها چو عقیقِ جگری "ناز و حجیم" است اَسْـتَـغْـفُـرُالله از این ...

اخ اخ این شاعرش کی بود ؟

دوستت دارم ای خیال لطیف ....دوستت دارم ای امید محال... 🍂🖤
منم

برو سر درست ببینم تپشم ببر😒😒😂

از کنج لبت دلم عسل می خواهد
یک بوسه و بعد از آن بغل می خواهد!
آنقدر به من وعده نده...! حرف نزن!!
اینبار فقط دلم عمل می خواهد!!!

اخ اخ این شاعرش کی بود ؟

اخ اخ دلت خواس ♀‍🤦🏻♀‍🤦🏻😂😂😂😂

2706