2737
2734

بچه ها به اصطلاح خواب دیدن و یا دیدن رویاهای صادقانه و تعبیر اون چقدر بهش اعتقاد دارین؟ 

مثلا من خودم دیشب خواب میدیدم دختر همسایمون یه فیلم از زمین زراعتیشون برام فرستاده بود که سرسبز زیبا بود ؛ امروز که صبح از خواب بیدار شدم مامانم گفت واسمون سبزی و به مقدار میوه آوردن خیلی برام جالب بود این خواب 

گاهی خوابهای خوبی میبینم و تعبیر میشن یا یه پیام زیبا برام دارن که به زندگی امیدوارترم میکنن

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عادت کردم دیگه همیشه میبینم

نادانی بیماری و درماندگیسیت (مولاعلی ع )معتقدم با پرتاب سنگ به یه چاله پر از لجن خودمم که لجنی و کثیف میشم .بعضیا با حرفاشون همون چاله کثیفن سنگشون نزن.بذار تو عالم خودشون خوش باشن😶/خداجونم شکرت چون من خوشبخت ترین دختر دنیام 🌱روم سیاهه درخواست دوستی عزیزانی که نشناسم رو قبول نمیکنم🙇
2731
تعبیر هم میشه؟

اره همینو میگم عادت کردم اتفاقات هر روزمو خواب میبینم قبلش البته نمیفهمم فلان چیز تعبیرش چیه

در طول روز متوجه میشم

نادانی بیماری و درماندگیسیت (مولاعلی ع )معتقدم با پرتاب سنگ به یه چاله پر از لجن خودمم که لجنی و کثیف میشم .بعضیا با حرفاشون همون چاله کثیفن سنگشون نزن.بذار تو عالم خودشون خوش باشن😶/خداجونم شکرت چون من خوشبخت ترین دختر دنیام 🌱روم سیاهه درخواست دوستی عزیزانی که نشناسم رو قبول نمیکنم🙇
2738
چه خوووب 

زیادم خوب نیست بی خبری رو بهتر میدونم

دوماهی هست که یه خوابو راجب خودم میبینم که تعبیر درستی براش پیدا نکردم 😂یکم که دقت کنی ترسناکه

زیادم خوب نیست بی خبری رو بهتر میدونم دوماهی هست که یه خوابو راجب خودم میبینم که تعبیر درستی براش پ ...

اگر رویا صدقه باشه پیامه از طرف خدا اگر هشدار باشه باید جدی بگیری با صدقه و دعا از خدا بخوای خیر بشه نه اینکه منتظر بشی سرت بیاد سوره شمس هم مخصوص خیر شدن خوابه

اگر رویا صدقه باشه پیامه از طرف خدا اگر هشدار باشه باید جدی بگیری با صدقه و دعا از خدا بخوای خیر بشه ...

چه خوب که قبل رفتن دیدم پیامتو

صدقه که همیشه میدم ولی سوره شمسو خبر نداشتم مرسی

2706