2726
سلام عریزم منم ۱۰۰تا میفرستم💚

سلام گلم  قبول باشه  انشاءالله  که حاجت دلت روا بشه .....الهی. امین......التماس دعا...

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
سلام ۳۰۰ تا به امید خدا اللهم صل علی محمد و آل محمد 

سلام گلم  قبول باشه  انشاءالله  که حاجت دلت روا

بشه. الهی امین.  ....یاعلی....

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@مائده6525221    

@نیلی_83‍ 

@سینوس‍ 

@دایناسورمهربون‍ 

@سعیدهs‍ 

@مائده6525221     @نیلی_83 ‍  @سینوس ‍  @دایناسورمهربون ‍  ...

سلام عزیزم، ممنونم که صدام کردین

منم 200 تا صلوات میفرستم و سوره یاسین میخونم

التماس دعا

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2728
سلام عزیزم، ممنونم  که صدام کردین منم 200 تا صلوات میفرستم و سوره یاسین میخونم التماس دعا

سلام گلم قبول باشه عزیزم 

انشاءالله  که حاجت دلت روا بشه....الهی امین..

200صلوات لطفا برام دعا کنید تا محرم ب حاجت رسیده باشم

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

سلام 200 هم من.

لطفا هر کی پست رو میبینه برای آزادی همسرم از زندان دعا کنه....

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.
200صلوات لطفا برام دعا کنید تا محرم ب حاجت رسیده باشم

سلام گلم. قبول باشه 

انشاءالله  که حاجت دلت قبل از محرم روا بشه

الهی امین......التماس دعا....

۱۰۰ تا لطفا دعا کنید خونه ی خوبی بخریم 🙏🙏🙏🙏

سلام گلم. قبول باشه. 

انشاءالله  که حاجت دلت روا بشه.....الهی امین...

313 تا صلوات با یکی سوره یاسین. انشاالله همگی حاجت روا بشین.

سلام گلم.  قبول باشه. عزیزم

انشاءالله  که حاجت دلت روا بشه.  الهی. امین...

2706