2733
2734

سلام عزیزان . ببخشید این سوالو میپرسم . من امروز روز اول پریودمه الان دیدم لخته های خیلی قرمز خون دفع شده و دردناکه ‌‌. یعنی بیشتر از خونریزی این لخته هاست .بنطرتون دلیل چیه ؟

و اینکه نگین بارداری و اینا ک بچم خیلی کوچیکه شیر خواره هم قرص میخورم هم طبیعی جلوگیری دارم .ممنونم ازتون

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
جداره رحمته ممکنه ازسردی باشه 

یعنی رحمم سرد شده . وای بده این ؟ دکتر طب سنتی برم یا معمولی

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
2738

كيست تخمدان بايد باشه يا بقاياي مانده از زايمانت

اگه ميترسي برو دكتر حتما

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
خون های ک مونده بود تو رحمت الان دفع میشه

اخه میگن دوستان ازسردیه . یعنی بنظرت چیزی نیست مهم نیست ان شاالله

خانوم های گل کرمانی اگه دکتر زنان خوب میشناسین معرفی میکنین

2706