2410
2553

خودمون ترشی پسته کال داریم ک فک کنم واسه شما عجیبه 

ترشی تخم مره هم خوردم 😐

شما چی ؟ 

اگه میشه برای ارامش من و مادرم یه صلوات بفرستید 🌹❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من رفتم تبریز خونه اقوام همسرم با سفیده هندوانه هم ترشی وهم مربا درست کرده بودن من راستش خوشم نیومداز هیچ کدوم

خدا جونم شکرت که منو دوباره مامان کردی امیدوارم همه خانوما حداقل یک بار طعم مادرشدن رو بچشن که ازهرشیرینی شیرین تره.🥰خداجوووووون ناشکری نمیکنما اما دوستدارم نی نی توشیمکم دخمل باشه.یه پسر تاج سر بهم دادی یه دختر قری فری هم میخوام بازم هرچی توبگی.دوستدارم هوارتا بوس بوس😘😘😘😘😘
2714

مربای پوست هندونه🤐

حس چیز بودن دست داد بهم وقتی گذاشتن جلوم😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

مربای خیار دیدع بودم😒

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

مربای خیار 

نخوردم ولی دیدم مسخره اس

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706