2726

خودمون ترشی پسته کال داریم ک فک کنم واسه شما عجیبه 

ترشی تخم مره هم خوردم 😐

شما چی ؟ 

اگه میشه برای ارامش من و مادرم یه صلوات بفرستید 🌹❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من رفتم تبریز خونه اقوام همسرم با سفیده هندوانه هم ترشی وهم مربا درست کرده بودن من راستش خوشم نیومداز هیچ کدوم

خدا جونم شکرت که منو دوباره مامان کردی امیدوارم همه خانوما حداقل یک بار طعم مادرشدن رو بچشن که ازهرشیرینی شیرین تره.🥰خداجوووووون ناشکری نمیکنما اما دوستدارم نی نی توشیمکم دخمل باشه.یه پسر تاج سر بهم دادی یه دختر قری فری هم میخوام بازم هرچی توبگی.دوستدارم هوارتا بوس بوس😘😘😘😘😘

مربای پوست هندونه🤐

حس چیز بودن دست داد بهم وقتی گذاشتن جلوم😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

مربای خیار دیدع بودم😒

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

مربای خیار 

نخوردم ولی دیدم مسخره اس

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706