1861
1823

خودمون ترشی پسته کال داریم ک فک کنم واسه شما عجیبه 

ترشی تخم مره هم خوردم 😐

شما چی ؟ 

اگه میشه برای ارامش من و مادرم یه صلوات بفرستید 🌹❤
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825

من رفتم تبریز خونه اقوام همسرم با سفیده هندوانه هم ترشی وهم مربا درست کرده بودن من راستش خوشم نیومداز هیچ کدوم

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم شکرت که منو دوباره مامان کردی امیدوارم همه خانوما حداقل یک بار طعم مادرشدن رو بچشن که ازهرشیرینی شیرین تره.🥰خداجوووووون ناشکری نمیکنما اما دوستدارم نی نی توشیمکم دخمل باشه.یه پسر تاج سر بهم دادی یه دختر قری فری هم میخوام بازم هرچی توبگی.دوستدارم هوارتا بوس بوس😘😘😘😘😘
1841

مربای خیار دیدع بودم😒

هیچوقت با ادمای اشتباع زندگیت جوری رفتار نکن طرف نون پنیر باشع فک کنع پیتزاس🤍به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع😊کارما چیع !فقط ابلفظل بزنع ب کمرتاز ریاضی متنفرم ولی عاشق شمردن پولم😂👌🏽

مربای خیار 

نخوردم ولی دیدم مسخره اس

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ..و                                                         به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
1826
1845