2737
2734

سلام دوستان ، توروخدا اگه کسی تجربه داره بگه 

پسرم الان ده ماهشه ، یک ماهش بود ختنه کردیم ، روی اون قسمت حلقه ختنه گاه یه سوراخ ریزه که همش یه چیزی شبیه چرک سفید رنگ اونجا جمع میشه، همه بهم میگفتن بزرگ تر شه خود به خود خوب میشه اما الان که 9 ماه گذشته هنوز اون سوراخ با همون چرک سفید رنگ رو قسمت پوست ختنه گاه پسرم مونده خیلی نگرانم و به خاطر کرونا میترسم از خونه ببرمش بیرون

پسرم منم همینطور شد...اون ی تیکه چربیه...ب مرور زمان واسه ادرار کردنش گریه ام میکنه بچه

باید ببرید دکتر جدا کنه

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نميدونم دفيقا منظور شمام همينه يا ن

ولي پسر منم دو تا شبيه جوش چركي سفتم هست داشت برديم دكتر گفت عيچي نيست هنوزم هستن هفت ماهشه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
خب هنوز چون ختنه نکردینش وقتی جیش می‌کنه کثیفی می‌ره زیر پوست باعث میشه اینطوری بشه

عزیزم میگم یه ماهش بوده ختنه کردم ، دقیقا همون جای ختنش یه جاش انگار جوش نخورده ، سوراخ مونده و یه چیز سفید همیشه زیرش جمع میشه 

عزیزم میگم یه ماهش بوده ختنه کردم ، دقیقا همون جای ختنش یه جاش انگار جوش نخورده ، سوراخ مونده و یه چ ...

خب درست ختنه نکرده اگه یه بار کنن یعنی انگار اعتماد داری که درست ختنه کردن؟

همسرم همه زندگیمه🏵️⁩،سادات حسینی هستم 🌷⁦❤️⁩
2738
نميدونم دفيقا منظور شمام همينه يا ن ولي پسر منم دو تا شبيه جوش چركي سفتم هست داشت برديم دكتر گفت عي ...

نه فدات شم جوش نیست ، یه سوراخه ریزه ، اون حلقه ختنه گاه ، اون قسمت پوست که جوش میخوره ، انگار یه نقطش باز مونده ، حالا من نمیدونم این باز موندن طبیعیه ؟یبار فشار دادم یه چیز سفید ازش زد بیرون ، دیگه ترسیدم دست نزدم 

نه فدات شم جوش نیست ، یه سوراخه ریزه ، اون حلقه ختنه گاه ، اون قسمت پوست که جوش میخوره ، انگار یه نق ...

عزيزم ميخاي ي دكتر ببرش خيالت راحت بشه

ان شالله كه چيزي نيست

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

ریحانهه.پسرتو بردی دکتر ؟منم امروز متوجه شدم یک سوراخ ریز رو پوست آلت تناسلی پسرمه توش ی ماده سفید رنگ جمع شده نمی‌دونم چرا اینطوریه میخام ببرمش دکتر.گفتم بپرسم تو بردیش؟

2706