1803
1804
عنوان

ینی افسردگی گرفتم؟؟

54 بازدید | 15 پست

خونمون خیلی کثیفه و دست و دلم ب کار نمیره فقط کارم شده ظرف شستن و گاهی غذا پختن دل خوشیمم نی نی سایت چیکار کنم ک بتونم پاشم و یه تکونی به زندگیم بدم دوس ندارم کسی بیاد خونمون از بس همه جا کثیفه کیا مثل من شدن و چیکار کردن

جان مادر.....خونمون بدون تو سوت و کوره....خونه رو برات اب و جارو کردم خیلی منتظرتم بیا مامانی رو شاد کن

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

از زندگیت راضی نیستی

زندگیم خیلی بد نیس قسمت تلخش اینکه بچه دار نمیشیم

جان مادر.....خونمون بدون تو سوت و کوره....خونه رو برات اب و جارو کردم خیلی منتظرتم بیا مامانی رو شاد کن
1805
زندگیم خیلی بد نیس قسمت تلخش اینکه بچه دار نمیشیم

زندگی تنها بچه نیست ..سعی کن بی خیال بشی از فکر بچه و نا امید نباشی و به کارای دیگه برس ..هنرهای جدید یاد بگیر 

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همش بغض دارم و خیلی احساس تنهایی میکنم شوهرم قبلا خیلی اذیتم کرده ولی الان تقریبا خوبه بازم نمیتونم زندگیم و سرپا کنم حتی الانم نتونستم ظرفارو کامل بشورم چیکار کنم

یه خواهر ندارم ک بتونم بهش بزنمبه مامانمم چیزی نمیتونم بگ چون خیلی غصه میخوره از همه فراری شدم فقط یه بار درروز میرم خونه مامانم

1771
همش بغض دارم و خیلی احساس تنهایی میکنم شوهرم قبلا خیلی اذیتم کرده ولی الان تقریبا خوبه بازم نمیتونم ...

باید دیدتو به دنیا عوض کنی ما هیچکدوممون موندنی نیستیم تو این دنیا زیاد جدی نگیر فقط سعی کن روزاتو قشنگ بگذرونی و فقط به خودت متکی باشی یعنی آرامشتو به چیزی ربط نده که اگه نباشه بهم بریزی همییین

باید دیدتو به دنیا عوض کنی ما هیچکدوممون موندنی نیستیم تو این دنیا زیاد جدی نگیر فقط سعی کن روزاتو ق ...

مرسی عزیزم بابته حرفای قشنگت

هیچکسو ندارم ادم وابسته ای نیستم هرکسی به بودن دورواطرافیانش احتیاج داره همدم ندارم شوهرمم از وابستگی و اینکه خیلی بهش وصل باشم بدش میاد البته حق داره نه خواهری نه خونواده شوهرمم درست حسابین حتی پیش پیش مامانم مجبورم شاد باشم این چه زندگیه....احساس میکنم تنها ادم تنهای روی زمینم

هیچکسو ندارم ادم وابسته ای نیستم هرکسی به بودن دورواطرافیانش احتیاج داره همدم ندارم شوهرمم از وابستگ ...

تنها نیستی هممون همینطورییم لنگه ی تو همش نقاب خوشبختی زدیم به صورتمون خودتو با دیگران مقایسه نکن چون همه لنگه ی همیم ولی نشون نمیدیم مثل لبخندی که مادرت روی لبات میبینه و فکر میکنی خوشی....هییییییع روزگار

1794
تنها نیستی هممون همینطورییم لنگه ی تو همش نقاب خوشبختی زدیم به صورتمون خودتو با دیگران مقایسه نکن چو ...

اره میدونم عزیزم خیلیا اینطورین ولی ای کاش.....

این روزا بگذرن