2726
عنوان

پولدار شدن با بورس ممکنه بشرطی که...

2803 بازدید | 153 پست

1.صبر داشته باشید.قرار نیست همیشه سهمی مثبت پنج بخورد.بجای سهامبازی سهامداری کنید.

2.سهام بنیاد یو جا مانده از رشد را انتخاب کنید

3.قدرت ریسک پذیری داشته باشید

4.نگاه بلند مدت داشته باشید

اگرهوشمندانه معامله کنید،هیچ بازاری مانند بازار بورس نمی تواند شمارا ثروتمند کند.در دراز مدت همیشه بازدهی بورس از دیگر بازار ها بالاتربوده است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه توضیح راجع به صندوق های سرنگمایه گذاری هم میدی

مکانیزم این صندوق ها به ششکلی است که یکسری افراد حرفه ای با پولتون سرمایه گذاری می کنند و به اینصورت غیر مستقیم در بورس سرمایه گذاری کردید

مکانیزم این صندوق ها به ششکلی است که یکسری افراد حرفه ای با پولتون سرمایه گذاری می کنند و به اینصورت ...

مثلا اگه ده میلیون بهشون بدیم در ماه چقدر سود بهمون میده حداقل

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
بورس ابتدای مسیر صعودی خود قرار دارد و به امید خدا سهام رشد شگفت انگیزی خواهند داشت

عزیزم من تازه میخوام وارد بورس شم اونم کم مثلا ۲۰۰هزار تومن اصن عی سررشته ای ندارم میشه راهنماییم کنی؟

مثلا اگه ده میلیون بهشون بدیم در ماه چقدر سود بهمون میده حداقل

فقط ثندوق درآمد ثابت هست که ماهیانه سود میده که هم سودش هم ضررش کم است.اما در صندوق های سهامی باید بلند مدت سرملایه گذاری کنی سود یا ضرر قابل توجهی داره.بتگی به قدرت ریسک پذیریت داره

فقط ثندوق درآمد ثابت هست که ماهیانه سود میده که هم سودش هم ضررش کم است.اما در صندوق های سهامی باید ب ...

ببخش که خیلی سوال میپرسم سود صندوق چند درصده ؟ منی که چیزی از بورس نمیدونم کدوم بهتره صندوق یا صندوق سهامی

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
2706