2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یک هفته بعد اینکه فهمیدم باردارم.یعنی ده روز از موعد پریودی که باید میشدم گذشته بود..خون بود بعدم تر ...

منم دیشب بی ادبیه چند قطره صورتی رنگ روی لباس زیرم دیدم و ترشح رگه های قرمز داشت اما امروز دوباره طبیعی شد

نه عزیزم چرا بی ادبی...روز چندم سیکلته

روز  30 یا 31امم هست

راستش من ld مصرف میکنم و دوره دوم مصرفم اما این ماه زینک و منیزیم هم استفاده کردم که خواهرم گفت تخمک گذاری رو فعال میکنه الان 4 روز از تموم شدم آخرین قرص ld میگذره و دیشب اینطور شد اما دفعه قبل همین که قرصم تموم شد لکه بینی داشتم دوروز و بعد پریود شدم اما ایندفعه اینطور شد و بی ادبیه سوزش و تکرر ادرار هم دارم

روز  30 یا 31امم هست راستش من ld مصرف میکنم و دوره دوم مصرفم اما این ماه زینک و منیزیم هم استف ...

خب عزیزم ال دی که کلا قرص جلوگیریه دلیلی بر بارداری نیست‌اون احتمالا قطع کردی هورمونات بهم ریخته که لکه بینی داری..گرچه ال دی احتمال بارداری رو به صفر نمیرسونه و کمتر میکنه احتمال ضعیفی هست برای بارداری ولی ممکنه از عدم تعادل هورمونت هم باشع

خب عزیزم ال دی که کلا قرص جلوگیریه دلیلی بر بارداری نیست‌اون احتمالا قطع کردی هورمونات بهم ریخته که ...

خب دفعه قبل اینطور نبود و میگن ld دوره اول پریود رو بهم میریزه اما الان دوره دومم هست، پس باردار نیستم؟! 

خب دفعه قبل اینطور نبود و میگن ld دوره اول پریود رو بهم میریزه اما الان دوره دومم هست، پس باردار نیس ...

من که نمیدونم بارداری یا نه..میخوای مطمئن بشی برو آزمایش خون بده که مطمئن شی..ولی در کل ال دی قرص جلوگیریه احتمال بارداری رو خیلی کم میکنه

2706