2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان منم دوتا دختر دارم کوچیکه 3ماهشه دعا کنید دو سال دیگه خدا ب من هم ی پسر سالم و صالح بده.  ...

انشاالله

خدیا بعد پنج سال ناامیدم نکردی و دخترمو بهم دادی.هزاران مرتبه شکر.خدایا دوباره میخوام مامان بشم .اینبارم ناامیدم نکن.و هیچ وقت هم ناامید نمیشم.
2731

سلام من 33سالمه یه دختر دارم و الان تو اقدامم برای پسردار شدن فقط روز 14کیت زدم دوخط پررنگ شد و دیروز روز 16 سونو دادم فولیکول 19تو تخمدان راست و 4تا 8توچپ داشتم دیشب شوهرم شبکار بود میشه الان نزدیکی کنم

تمام کارهایی که برای پسردار شدن باید انجام داد: 1)از 3 ماه پیش از بارداری مصرف قرص های جلوگیری از ب ...

Q]سلام من 33سالمه یه دختر دارم و الان تو اقدامم برای پسردار شدن فقط روز 14کیت زدم دوخط پررنگ شد و دیروز روز 16رفتم سونو یه فولیکول19درتخمدان راست و4تا8درچپ داشتم شوهرم دیشب نبود امشبم نیست میشه الان اقدام کرد]

2738
سلام مامانا من دو تا دختر ناز دارم ریحانه ی ماهشه و فاطمه دو سال و دو ماهشه دعا کنید بارداری بعدیم خ ...

ان شالله

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
دختر یا پسر(راههای تعیین جنسیت قبل از بارداری) دختر یا پسر؟ هنگام مقاربت و بعد از ورود اسپرم به رحم ...

سلام.من 32 سالمه .ویه سقط در حال حاضر واسم اتفاق افتاده. باید از خرداد اقدام به بارداری کنم.طبق جدول برای پسردار شدن چه زمانی بهتراست لقاح انجام شود؟ممنون میشم پاسخ بدید.