2726

یک خانم دکتری از دوستان هست میگه 

من درعجبم شما چرا اینقد رابطه دارید باخانواده شوهرتون اخه  چرا رفت و امد میکنید اصلا معنی نداره  ازدواج با یک نفره  اونم شوهر 

گفتیم خوب ما نریم اوناهم نمیان با خانواده ما رفت و امد کنن که؟

گفت  فکرتون خیلی محدوده. خیلی اصلا مفهوم زندگی حالیتون نیس  هدفتون چیه اصلا 

خب البته اونم مجبور نیس رابطه داشته باشه با خانواده شما   لازمم نیس اصلا   

ادما ازادن دیگه  بذارید کنار این کارارو  به زنگیتون برسید البته خارج زیاد بوده

من اصلا برام مهم نیست،شوهرم بیاد خونه بابام یا نه

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🙄 نه شوهرم با خانواده من رفتو آمد داره نه من با خانواده اون 

اماااااا

مادر شوهرم فوصولی شو تو زندگیمون م ی کنه 

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2728

اره خیلی خوب بود اگه میشد این کارو‌کرد، وای اینجا مادر و پدر دختر انتظار دارن از داماد و مادر و‌پدر پسر از عروس که با هم بزن بیان وگرنه کدورت پیش میاد، بخدا من چقد دوست داشتم اینجوری نبود ادم مجبور نبود واسه اینکه جلو پدر مادرش ضایع نشه هی جلو شوهرش کوتاه بیاد

واااا چه حرفا

مگه میشه رفت وآمد نباشه...

خودمون وقتی پسرا ودخترامون بزرگ بشن و مستقل

واقعا دوباره این تفکر و خواهیم داشت؟؟

تعطیل🚫                                                                                 
پس راحتی دیگه ولی برا ما مهمه  اخه

همش منو پیاده میکنه میره اولا خیلی حرص میخوردم..الان اصلا دیگه همه میدونن از آدم دوره..نهایت ماهی یکبار بیاد 

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
واااا چه حرفا مگه میشه رفت وآمد نباشه... خودمون وقتی پسرا ودخترامون بزرگ بشن و مستقل واقعا دوباره ...

نه میگفت بذارید شوهرتون خودشون برن  شما لازم نیس 

خیلی اروپایی فک میکرد  میگفت اینهمه اختلافات خانوادگی در اروپا وجود نداره 

همش منو پیاده میکنه میره اولا خیلی حرص میخوردم..الان اصلا دیگه همه میدونن از آدم دوره..نهایت ماهی یک ...

منم به این نتیجه رسیدم  کلا دور بشم شوهرم بره هر کاری هم میخاد بکنه  اصلا 

2706