2726

نذر کردم هرچقدر که خوندین هدیه کنم به بی بی خاتون مادر امام زمان🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲واقعا دعا لازمممممم فقط خدا خودش میدون چقدر وضعم بده دکترم حتی گریه کردنم واسم منع کرد🤲

حالا خواهریا چندبار با دلای پاکتون واسم میخونین🤲🌷🌷🌷🌷🌷الهییییی تنتون سلامت

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

من 5 بار فردا براتون میخونم 💚🙏

انشالله بی بی خاتون به حرمت پسرشون شفات رو بدن 💚🙏🤲🤲🤲🤲🤲

توکلت بخدا یه جایی دستت رو میگیره که باورت نشه 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@آنخماهو_وشرکا   حلال کن تگت میکنم اما اگه دوست داشتی شرکت کن و دوستات رو هم دعوت کن مهربونم🙏🙏🙏🙏🙏🙏💜💜💜💚💚

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
2728
من میخونم مشکلی هم ندارم فقط پ هستم مشکلی نیست

خدا حاجت دلتو بده🤲🤲🤲

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
من 5 بار فردا براتون میخونم 💚🙏 انشالله بی بی خاتون به حرمت پسرشون شفات رو بدن 💚🙏🤲🤲🤲🤲🤲 توک ...

دست درد نکنه خواهری الهیییییییییییی تنت سلامت الهیییییی همیشه دلت شاد خدا خودش جواب این همه مهربونیتو بده🤲🌷🌷🌷🌷🌷

من خوندم برات عزیزم 

دست درد نکنه الهیییییی حاجت روا بشی بحق اهل بیت🤲

دست درد نکنه خواهری الهیییییییییییی تنت سلامت الهیییییی همیشه دلت شاد خدا خودش جواب این همه مهربونیت ...

قربونت برم من ممنونم از دعای خوبت گلم 💚🙏💚🤲

من خواهر خودم سرطان پیشرفته فک داشت (سارکوم فک) 

دکتر گفت بره اتاق عمل پنجاه پنجاهه چون باید از استخون پاش پیوند میزدن به فکش دوازده ساعت عملش طول کشید خواست خدا و دعای دوستان خواهرم رو به ما برگردوند حتی بعد عمل احتیاج به شیمی درمانی اینام نشد 

درصورتیکه دکترش میگفت باید حداقل ده جلسه شیمی درمانی پنج جلسه رادیوتراپی بشه 

اما به خواست خدا با همون عمل خوب شد الانم بعد پنج سال شکر خدا مشکلی نداره 🙏🙏💚

قربونت برم من ممنونم از دعای خوبت گلم 💚🙏💚🤲 من خواهر خودم سرطان پیشرفته فک داشت (سارکوم فک)  ...

الهیییییییییی شکر که شفا پیدا کرد خدا تا آخرعمر ایشاالله پشت پناهش باشه

چی دعای خوندین اون موقعا واسش؟

@moon74   ریپلای نشدی گلم. سلام عزیزم این چ حرفیه اختیار داری😊🌷 @fatme25    د ...

لطف میکنی خدا عوضش رو هزار برابر بهت بده 🤲🤲🤲🤲

@moon74   ریپلای نشدی گلم. سلام عزیزم این چ حرفیه اختیار داری😊🌷 @fatme25    د ...

دست درد نکنه این مدت که رپیلای میکردی جواب نمیدادم بخاطر همین بود حالم بد بودحلالم کن

2706