2703
2553

نمیتونم نسبت به حرفاش بی اهمیت باشم دلم میخواد برم پیش مشاور اما چون وضعیتم پیچیده هست باید یکیو پیدا کنم که در چند زمینه مهارت داشته باشه دلم میخواد از اینجاها فرار کنم از دست خانواده شوهرم خیلی خورد شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برو اتیشش بزن منم میام

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2456
2714

شوهرشو یاد داده همش میاد میگه ما آدمشون کردیم هیچی نبودن خانواده شوهذم طرفدا یه منو میکنن جز مادر بزرگ شوهرم که طرف برادر شوهذمه همیشه زنش بهم میگه زشت اعتماد به نفسمو از دست دادم به خدا میسپارمشون خیلی دلمو شکوندن

واقعا جاری انقدر تو ارامشت نقش داره که میخوای بری مشاور؟؟ 

من هیچ کس جز پدر و مادر و همسر و دختر و دوتا داداشام تو ارامش زندگیم نقش ندارن 

بقیه رهگذرن البته با کسی هم خصومت ندارم ولی کسی اذیت بشم از دست کاراش خط میخوره از زندگیم راحت میزارمش کنار 

اینو بابام گفت هیچ کس ارزش اینو نداره که به خاطرش زندگیت ارامشش بریزه بهم به جز همسر و دخترت منم اویزه گوشم کردم

تاریخ 99.9.9 خدا رو شکر که به آرزوهام رسیدم ❤️
شوهرشو یاد داده همش میاد میگه ما آدمشون کردیم هیچی نبودن خانواده شوهذم طرفدا یه منو میکنن جز مادر بز ...

برو بابا جواب جاری هم نمی تونی بدی من 5 تا جاری دارم حرف بزنند جوابشون میدم والا آدم از همه حرف بشنوه از جاری هم بشنوه

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2706