2410
2553

من این ماه پریود نشدم و سه روز از موعدم گذشته!

تمام علائم پریودی رو دارم اما فقط ترشح دارم و خونریزی نه...پهلوهام درد میکنه...دل درد و کمردردم دارم اما هیچی...به نظرتون بیبی چک استفاده کنم؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

استفاده کن ممکنه سوراخ شده متوجه نشدی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

اره ممکنه سوراخ باشه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
استفاده کن ممکنه سوراخ شده متوجه نشدی

مطمئنم نشده اما نگرانم.

آخه همه حالتای پریودی رو دارم 

زعفرون خوردم کلی و البته کلی ورزش کردم اما هیچی نشد!

میگن بعضیاشونو خود کارخونه ش سوراخ ریزی توش ایجادمیکنه ک مردم انقدرجلوگیری نکنن

وای واقعا!!!!؟؟؟

میگن بعضیاشونو خود کارخونه ش سوراخ ریزی توش ایجادمیکنه ک مردم انقدرجلوگیری نکنن

چرته. مثل اینه که بگی گاهی  مدیرعامل کارخونه میاد با مشتریا سک س میکنه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

شاید عفونت داری یه سر برو دکتر زنان

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
شاید عفونت داری یه سر برو دکتر زنان

عفونت دارم و داشتم اما پریودیم مدت هاست منظم شده این ماه اما با وجود همه فعالیتام نشد

2706