2726
عنوان

خرید من و ناراحتی و دعوای شوهرم

1087 بازدید | 42 پست

من کارمندم بچه ها؛ یه طلا برا خودم گرفته بودم با پول خودم اصلا یه قرون از همسرم پول نگرفتم بعدش آقا ناراحت شده که بدون اجازه من خرید میکنی؛در حالیکه در جریان بود میخوام این کارو کنم،میگه باید برا همچی ازم اجازه بگیری؛تا حالا هرچی که خودم خریدم از دماغم دراورده وبخاطرش ناراحت شده، میگه باید حرف من باشه من میگم برا پولت چی بخری چی نخری درحالیکه بهم میگفت پولت اصلا مهم نیست؛من چه کنم بفهمه که اختیار پولم با خودمه وفقط موقع نیازش بهش کمک میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شرعا قانونا مرد حق دخالت در اموال همسرشو نداره  نمیدونم چشونه😕

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2728

😯😯😯

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

کاش برید مشاوره عزیزم خیلی کمک میکنه منم تقریبا یه مشکلی مثل تو داشتم در نهایت تصمیم گرفتم بین خودمون حل کنیم چون اینجا هرکس بنابر شرایط خودش میسنجه

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

فکر کنم بهتر باشه عادتش بدی دفعه بعد گران تر بخر . 

راستی بچه ها اگر.دوست داشتید این پیج کارش را تو ایستاگرام تازه شروع کرده لباس های ساده و قشنگی داره 

امضای خدا پای همه آرزوهامون . امین 

آخه عزیزم مثل من دیروز رفتم خرید بعد عوضی خودش نیومد بعد از چند دیقه زنگ زد و فحش و ناسزا گفت که خانم فروشنده شنید اینجوری بود😳 ابروم رفت

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره
2706