2703
2553
عنوان

فوررررری

153 بازدید | 19 پست

من چشام گوده و زیرش سیاه خط چشم بهم نمیاد زیاد زیر چشامم زیاد سایه بزنم بهم نمیاد چیکار کنم😐

از ارایشگرم میترسم صورتم و خراب کنه😐

چه خاکی تو سرم بریزم خیلی استرس دارم میترسم میکاپم بد شه😭😭😭

کمکم کنید

ط قـــرار منــــے مݩن بیـــ قرار تو💕💍💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
ی ذره سایه سیاه نمیزنن😐

نه والاااا چیزی نمیزنن اصلا کانسیلر فقط با نهایت یکمم سایه یا مداد خییییییلیییی باریک و محو اونم گوشه خارجیش

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
نه والاااا چیزی نمیزنن اصلا کانسیلر فقط با نهایت یکمم سایه یا مداد خییییییلیییی باریک و محو اونم گوش ...

میدونی چون ارایش عقدم و افتضاح بود واسه الانم میترسم😭😭

2714
خب واسه عروسی که ادم میره ارایشگاه  ولی واسه گودی زیر چشم من شنیدم کانسیلر میزنن😗

از همین ارایشگرا میترسم دیگه بزنن صورتمو خراب کنن

میدونی چون ارایش عقدم و افتضاح بود واسه الانم میترسم😭😭

نه بابا نگران نباش ایشالااا کا عالی میشه من سر نامزدیم اینجوری بودم یعنی کلا تا مرز سکته رفتم  ولی نگران نباش کسی که میخوای بری پیشش و قشنگ مدلاش و نگاه کن اگه اکی بود بسپار بهش دیگه

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
نه بابا نگران نباش ایشالااا کا عالی میشه من سر نامزدیم اینجوری بودم یعنی کلا تا مرز سکته رفتم   ...

ایشالله ک خوب بشه استرس هیچی رو ندارم فقط میکاپ صورت

ایشالله ک خوب بشه استرس هیچی رو ندارم فقط میکاپ صورت

خوب میشه نگران نباش خیلیم اذیت نکن ارایشگر و

2706