2737
2734

چقد نامردن ما یواحدگذاشتیم بر فروش چونکه جایی قرارداد بستیم فروش فوری گذاشتیم بعد سپردیم به چندتا بنگاه فقط دلال ک میفرستن و دو تومن زیر قیمت میخوان از چنگمون دربیارن بکشن روش بفروشن به خریدار بیچاره دو تومن بالاتر از قیمت چون اونا پول نقد دارن و فرصت کافی.درصورتی ک نه فروشنده خیر میبینه اینطوری نه خریدار.شوهرم میگفت اینا به پنج ملیون کمیسیون رضایت نمیدن تا توی هر معامله صد ملیون نخورن😔😔خیلی نگرانم خدا خودش مشتری بفرسته مستقیم بدیم دست مصرف کننده

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         

مشتریم بگیرین بازم باید کمیسیون بدین قولنامه بنویسه😕.

حالا نفرین نکن لعنتی همشون اونجوری نیستن😂

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه جا همینه

همشون همینن

هیچ کاریم از دست ما برنمیاد

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738
کجای تهرانی؟

سمت عبدل ابادیم نعمت اباد

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
بیشتر گر  رنی ملک واحاره هاش زیرسرهمین املاکیاس

چون رو قیمت ملک نظارت نمیکنن مسئولین

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

بزار دیوار

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
بزن تو دیوار دوسوته‌مشتری میاد

بیچاره مشتری پا میشه میر بنگاهم یه قیمت بکنه بهش میگن اوووه گرون گذاشته نخریا اونام منصرف میشن مشتریامونو کلا میپرونن ک خودشون بخرن

2706