2726
عنوان

کیا ارشد قبول شون بیاین

180 بازدید | 33 پست

بنظرتون برای کنکور ارشد ۱۴۰۰ کی باید شروع کنم؟؟؟با وجود ی دختریچه شیطون دوسال و نیمه.‌رشته امم مهندسی عمرانه

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

منم خوابگاهی بودم و بلافاصله ارشد دادم بعد کارشناسی یعنی کلا ۳ ماه وقت داشتم ک بینش مسافرتم رفتن رتبمم شد ۳۰

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم خوابگاهی بودم و بلافاصله ارشد دادم بعد کارشناسی یعنی کلا ۳ ماه وقت داشتم ک بینش مسافرتم رفتن رتب ...

عزیزم روزی چقد خوندی؟؟کل کتابارو باید بخونم؟؟

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
شاغلی؟

ن عزیزم خانه دار

چقدر خوندی چجوری؟

خوابگاه ک بودم روزی ۱-۲ ساعت میخوندم ولی خوندناصلیم همون ۳ ماه بود ک خیلی خوندم روزی ۱۰-۱۲ ساعت

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
عزیزم روزی چقد خوندی؟؟کل کتابارو باید بخونم؟؟

روزی ۱۰-۱۲ ساعت میرسید ۳ ماه رو

نه لازم نیس همشو بخونی من ۴ تا اصلی رو فقط خوندم

خیلی خوبه.ولی زمان زیادی از درس هات فاصله نداشتی اینم تاثیر داره

اره در کل ۳ ماه از اسفند تا خرداد

خوابگاه ک بودم روزی ۱-۲ ساعت میخوندم ولی خوندناصلیم همون ۳ ماه بود ک خیلی خوندم روزی ۱۰-۱۲ ساعت

چه عالی موفق باشین ببخشید ی سوال امکان تغییر حوزه آزمون هست؟کارت ورود ب جلسه رو کی میدن ؟از استرس دارم میمیرم 

😠لطفا لایک نکنید لطفاااااااا😠
چه عالی موفق باشین ببخشید ی سوال امکان تغییر حوزه آزمون هست؟کارت ورود ب جلسه رو کی میدن ؟از استرس دا ...

اره فکر میکنم امکانش هست البته باز بپرسین دقیق

استرس نداره اصلا چیز خاصی نیس اگ خونده باشین اینقد راحته ارشد 

2706