1803
1804

با اجازه استارتر

سلام خانم هاى مهربون من يك دختر جوون تو غربت و بي كسيم خيلي محتاج به دعام من خودم پرگناهم شماها همتون دلتون پاكه و مهربونين ميشه به حق غريبي كه امام رضا كشيدددد واسم دعا كنيد كه حاجت روا بشم؟ خيلي دست و تنها و گرفتارم  اما خدا از مشكلات هممون بزرگتره

لطفا لطفا به حق امام رضا به حق غربتم به جوونيم واسم دعا كنين

به راننده تاكسى بگم:سلام خسته نباشيد حرم لطفا در بابل جواد😍به نزديكاى حرم كه ميرسيم بزور موهامو ميدم تو و چادر رو از كيفم در ميارم آماده ميكنم از تاكسى پياده ميشم و سعى ميكنم هرطور شده با نابلدى تموم موهامو بكنم تو و خودمو با چادر بپوشم ميرم جلوتر از در نون رضوى رد ميشم و به خودم وعده خوراكياشو ميدم،ميرسم حرم از ايست رد ميشم و وارد بهشششششششت روى زمين ميشم جايي كه هوا هميشه مطلوبه نه سرده نه گرمه بو حرم بو حاجت روايي بو عشق دورتادورمه دست ميكشم به در و ديوارش بوش ميكنم حسش ميكنم غرق شاديم خودمو بين مردم ميپيچونم با اينكه هيچ وقت دستم به ضريح نرسيده اما از همون دورادور سلام ميكنم و با امام مهربونم حرف ميزنم اين لحظه هاى پر از آرامش هزار بار تقديم به هممون😍😍😍واى واى بعد حرم ميدونى چي ميچسبه؟ ميدون ١٠ دى برى سوسيس بندرى و پيراشكى بزنى بر بدن😂😍التماس دعا

من امشب بحث کروم با شوهرم

گریه کردم دعا کنین نی نیم سالم باشه💕💕💕

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایابدجورمنتظر معجزه ات هستم.                           بیاکه محتاجتم....

😍😍😍😍😍😍😍😍

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
از سامانه دکتر ساینا برای ارتباط آنلاین با پزشک استفاده کن. میتونی آنلاین سوالت رو بپرسی و پزشک هم سریع 

چشم میخوره بچم  

گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹گاهی اوقات فقط به آسمان نگاه میکنم ، لبخند میزنم و میگویم :  خدایا میدونم که کار تو بود ! ممنونم  🤩🤩🤩🤩🤩     دعای خیر فقط این دعا: امیدوارم هیچ وقت محتاج بنده خدا نشی💖💖💖💖       
1805

ماشاالله یادت نره

گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹گاهی اوقات فقط به آسمان نگاه میکنم ، لبخند میزنم و میگویم :  خدایا میدونم که کار تو بود ! ممنونم  🤩🤩🤩🤩🤩     دعای خیر فقط این دعا: امیدوارم هیچ وقت محتاج بنده خدا نشی💖💖💖💖       
1771
1794
من 7ساله ولی دلم میخواد عکس بچه های بقبه رو ببینم ذوق میکنم شدید انشاالله که دامت سبز میشه

ایشالا گلم همچنین خودت 🎀

خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیک تری توی فهم و شعور من نمیره بغلم کن  
یکساله متظرم ولی گیرم نمیاد😔😔😔😭😭

انشالله سال دیگه این موقع بغلت باشه💕💕

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایابدجورمنتظر معجزه ات هستم.                           بیاکه محتاجتم....
1774