2737
2734

سلام خانوما کلافم لطفا اگه براتون پیش اومده کمکم کنید اول از‌همه بگم‌درد و مرض تمومم از تیرویید کم کار گرفته تا فیبروم ساب سروزال ی بارداری پوچم یک سال و خورده ای پیش داشتم اینم بگم سر همون بارداری فهمیدم تیروییدم کم کاره بعد تحت نظر متخصص به رنج نرمال رسوندم همین که تصمیم به بارداری گرفتم کرونا وا مونده اومد الانم تیروییدم رنجش نرماله فقط ویتامین دی دوباره از ۳۴ عقبگرد کرده به ۲۸.۶ یعنی بعدش دیگه قرص ویتامین دی درست حسابی نخوردم تازه ی ۲ هفته میشه که میخورم چون با اومدن کرونا دیگه از بارداری منصرف شده بودم حالا که باز به زور دلمو راضی کردم این ویتامین دی شده ۲۸.۶ الانم روزانه ویتامین دی دو هزار و کلسیم دی میخورم یعنی بیخیال اقدام بشم الانم وقت تخمک گذاریمه😏☹

هر‌ روز‌ ویتامین‌ دی‌ میخوری؟؟🤤🤤🤤این‌ کارو‌ نکن‌.  مسموم‌ میشیا‌.  

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم میخورم😐 ینی دکترم گفته

وا🤤🤤🤤🤤  ببین‌ خطرناکه‌. هر‌ چقدرم‌ کم‌ باشه‌‌ نهایتش‌ هفته‌ ای‌ یه‌ بار

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

من دقیقا ویتامین دی کم بود دکترم بهم گفت هفته ۵۰۰۰ بخور از من ۲ بود😑ولی باردار شدم البته ی چی بگم الان حس میکنم خوب ترشده چون ریزش موهام تقرییا خیلی کم شده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

واااای عزیزم تومنی یامن توام ؟؟؟؟منم همه بیماری هاوشرایط شمارودارم حتی بارداری پوچ الانم تخمک گذاریمه😄

منم تیرروید کمکار کمبود ویتامین دی وتنبلی تخمدان کبدچرب وخیلی بیماریای دیگه دارم به نظرمن اقدام کن توکل به خدا منم خیلی وقته تواقدامم

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
هر‌ روز‌ ویتامین‌ دی‌ میخوری؟؟🤤🤤🤤این‌ کارو‌ نکن‌.  مسموم‌ میشیا‌.  

عزیزم گفتم دو هزاره دوزش بعضی متخصصا ویتامین دی اینجوری تجویز میکنن دو هزار تو ی ماه میشه شصت هزار کسی که پنجاه هزار میخوره تو ی ماه مصموم نمیشه اونوقت من چجوری مصموم میشم

2738
واااای عزیزم تومنی یامن توام ؟؟؟؟منم همه بیماری هاوشرایط شمارودارم حتی بارداری پوچ الانم تخمک گذاریم ...

یعنی از وقتی تصمیم گرفتم هی میام ی چیزیشو درست کنم اونیکی خراب میشه دیگه خسته شدم😥

وا🤤🤤🤤🤤  ببین‌ خطرناکه‌. هر‌ چقدرم‌ کم‌ باشه‌‌ نهایتش‌ هفته‌ ای‌ یه‌ بار

حتما دکتر یه چیزی میدونه دیگ ویتامین هزار روزی یکی..شاید اونی ک شما میگی دوزش بالاتره