2733
2739
عنوان

براورده شدن همه ی آرزوها❤

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حاجت دل @سواره     @بانورهایی97     @پلاستوفوم   @nazpari95   ...

سلام عزیزم سمانه جونم مرسی که دعام کردید از خدا برای خودت وخواهرعزیزت سلامتی عاقبت به خیری میکنم...فدات بشم😘😘😘😘

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
سلام عزیزم سمانه جونم مرسی که دعام کردید از خدا برای خودت وخواهرعزیزت سلامتی عاقبت به خیری میکنم...ف ...

فدات عزیزم 💕 😘 💕 انشاالله حاجتت روا گلم 🌹 

انشاالله خدا بهترین عیدی رو بهت بده 🌺🌺

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2728

سلامتی اقا امام زمان سلامتی همه مریض ها ،حال خوب برای همه ،دل شاد برای همه،روزیِ روز افزون برای همه،خوشبختی برای همه،براورده شدن حاجات همه🤲💖🤲💖🤲💖🤲💖🤲💖🤲💖🤲💖

2738
از خدا بخواه که تنهاییت را بپذیری. آرامش درونی و موهبت قلبی اینه کع یاد بگیری تنها زندگی کنی. چیزی ک ...

خیلی سخته این تنهایی دوست ندارم تنهاییمو قبول کنم دوست دارم یکی رو برای همیشه داشته باشم کنارش خوشبخت و خوشحال باشم

خیلی سخته این تنهایی دوست ندارم تنهاییمو قبول کنم دوست دارم یکی رو برای همیشه داشته باشم کنارش خوشبخ ...

یک ذره باید گارد را باز کرد، ساده تر بگیریم، آسونتر بگیریم، سخت نیست. هرچی سخت تر بگیری سخت میشه. این به معنی عدم پافشاری رو اصول نیست. با حفظ اصول آرام میگیریم خبری نیست. دنیا خبری نیست. هیچکس خبری نیست. اروم بیایم.آروم بریم یک ذره بهتر شیم. یک لبخند هم گوشه لب یکی بنشونیم.

یک ذره باید گارد را باز کرد، ساده تر بگیریم، آسونتر بگیریم، سخت نیست. هرچی سخت تر بگیری سخت میشه. ای ...

من زندگی مجردیم خوبه رفاه ارامش خانواده ی خوب تحصیلات ولی خلا دارم خودمم اهل دوستی نیستم واقعا دوست دارم ازدودج کنمو سفید بخت بشم خرفهای شمام کاملا درسته

2706