2726
عنوان

کیا با بی حسی سزارین شدن؟

4532 بازدید | 179 پست

سلااام خانوما کدومتون با امپول بی حسی سزارین شدین؟درد داره تزریقش؟قبلش سوند میزنن یا بعدش،سوندم درد داره؟؟بعدش کمر درد و سر درد نگرفتین؟چکار باید کرد ک سر درد نگیریم؟

من به دکترم گفتم تو بی حسی سوند بذار گف نمیشه ممکنه طول بکشه نصبش و عمل نباید زیاد طول بکشه... لطفا بگین بی حسی بهتره یا بی هوشی چون پزشکم میگه هرکدوم بخوای برات انجام میدیم

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دو تا سزارین با بی حسی بودم. عااااالی بود. بی حس که شدم سوند رو گذاشتن‌. درد نداره آمپولش. اصلا.

من خودم خواستم بهم آرامبخش نزنن که بچه هامو توی هوشیاری ببینم. بعد از عمل هم که اجازه دادن مایعات بخورم نسکافه خوردم. اصلا سردرد نشدم.

خدایا شکرت🙏
من به دکترم گفتم تو بی حسی سوند بذار گف نمیشه ممکنه طول بکشه نصبش و عمل نباید زیاد طول بکشه... لطفا ...

بیهوشی بهتره خیلیم بهتره ولی توقزوین جدیدا بخاطرکرونا فقط بیحسی سزارین میکنن 

من به دکترم گفتم تو بی حسی سوند بذار گف نمیشه ممکنه طول بکشه نصبش و عمل نباید زیاد طول بکشه... لطفا ...

بيهوشي خيلي خوبه من بيهوش بودم نه سردرد نه كمردرد هيچي نداشتم

بیهوشی بهتره خیلیم بهتره ولی توقزوین جدیدا بخاطرکرونا فقط بیحسی سزارین میکنن 

چرا بی هوشی بهتره؟؟ من شنیدم بی هوشی تا اثرش بره درد شدید داری اما تو بی حسی تا چند ساعت بعدش درد کمتر میاد برات اما پزشکم میگه درد بعدش ربط نداره ..چی کار کنم؟؟

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2706