2726

من سیزده روز پیش تخمک کشی کردم و الان پریود شدم یعنی روز بیست و پنجم چند روز بعد تخمک کشی حالم بد شد و سونو دادم اب شکمم خیلی کم بود به نظرتون الان برم برا انتقال؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

انتقالت خوب نمیشه عزیزم 

چون سیستم ایمنی بدنت خیلی اومده پایین

بدنتو یک ماه تقویت کن 

تو که این همه سختی کشیدی چرا میخوایی الکی خرابش کنی

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

عزیزم دکتر تصمیم میگیره کی انتقال بدی .من بعدپانکچر ۶ماه طول کشید انتقال بدم البته به خاطر کرونا ولی به من گفتن پریود که شدی باید ال دی مصرف کنی بعد دوباره پریود و شروع داروهای انتقال همینجوری یهویی که انتقال نمیدن

منم قراره ماه دیگه برم واسه ای وی اف مگه خود دکتر زمان انتقال رو تعیین نمی کنه؟

من چون راهم دور بود برای سونو اونجا نرفتم کلا رفتم پیش یه دکتر دیگه اره دکتر تعیین میکنه

2706