2726
سلام خانمی دیدم که تیکر بارداری زدی مبارکت باشه عزیزم انشالله که به سلامتی بغلشون بگیری منم امرو ...

سلام عزیزدلم به سلامتی ان شالا...خانوم دکتر خیلی مهربون وباتجربه هست من بااولین انتقال دوقلو باردار شدم من خیلی راضی هستم ازشون ان شالا شما هم به زودی دلت شاد بشه

سلام عزیزدلم به سلامتی ان شالا...خانوم دکتر خیلی مهربون وباتجربه هست من بااولین انتقال دوقلو باردار ...

واقعاً؟ 

چقدر خوب عزیزم. انشالله که به سلامت زایمان کنی

ممنونم که جواب دادی

راستش من با دکتر نصر وقت گرفته بودم اما خودش نبود و دکتر علیرضایی منو ویزیت کرد.

من 4 سال دربه دری کشیدم نتیجه نگرفتم

دیگه تصمیم گرفتم دکترم رو عوض کنم.

این که گفتی با اولین انتقال مثبت شدی خیلی امیدوار شدم.

و خدایی که به شدت کافیست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم فقط یک سوال لطفا

اتفاقی ک میخام میفته عزیزم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2728
من شوهرم مشکل تحرک داشت خودمم یکی ازتخمدانهام ازکارافتاده بود اما خانم دکتر کاری کرد که بایه تخمدان ...

شوهر من هم مشکل تحرک داره

اما دکتر گفت مشکلی نیست.

حالا قرار شده برم عکس رنگی بعد برم پیشش

یعنی میشه منم باردار بشم؟؟؟؟

منم بچم رو بغل کنم؟؟؟

تو رو خدا برای من دعا کن.

دعای زن باردار مستجاب میشه.

ممنونم عزیزم

و خدایی که به شدت کافیست.
خداروشکر که باردار شدین 😍😍😍😍😍😍😍 منم میخوام برم آی وی اف  عزیزدلم دوستان گفتن هستون خیل ...

ان شالا باردارشین گلم والا بهم اخطاردادن که جواب کسی رو راجب حس ششم بدم تعلیق میشم عذرخواهی میکنم

ان شالا باردارشین گلم والا بهم اخطاردادن که جواب کسی رو راجب حس ششم بدم تعلیق میشم عذرخواهی میکنم

ممنون گلم میشه درخواستمو قبول کنی بخدا دل تو دلم نیست خودتون یه زمانی شرایط منو داشتین حتما درک میکنین😔😔😔🙏🙏🙏🙏

عزیزم فقط یک سوال لطفا

عزیزم میتونی بگی منم باردار میشم ای وی اف دارم میکنم دفعه دوممه مرکز مام پیش نصر ۵ تا جنین دارم گرید b به نطدت مثبت میشم اینبار ماه بعد احتمالا انتقال بدم

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
وای هیشکی نرفته

سلام عزیزم من رفتم همونکه تو مام هست دیگه؟ اگه منظورت همونه خیلی خوبه هم خوش اخلاقو و با حوصلس هم کارشو واقعا بلده چون خیلی مهمه کارت دقیق باشه.ایشالا که زودی نتیجه بگیری غصه نخور

2706