2726
عنوان

عفونت و سوزش ادراری

78 بازدید | 15 پست

سلام. پیشاپیش بابت مطرح کردن این موضوع پوزش میخوام. کسی هست کمک کنه؟

من عفونت واژینال ندارم، ماه پیش پاپ اسمیر دادم .

ولی بعد از رابطه شدیداً سوزش ادراری می گیرم؛ در حالت عادی خوبم؛ فقط بعد از رابطه اینجوری میشم. یعنی مشکل چیه؟  عفونت ادراری دارم؟

دیروز بعد چندین روز رابطه داشتم، الان سوزش شدید دارم. کسی هست اینجوری باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه اصلاً، ولی ژل لوبریکانت هم استفاده میکنم.  سوزش و خارش واژن هم ندارم، فقطرف سوزش مجرای ادرا ...

شاید یه کم عفونت زنان داری یا اگه از ک ا ن د و م استفاده میکنی شاید بهش حساسیت داری

شاید یه کم عفونت زنان داری یا اگه از ک ا ن د و م استفاده میکنی شاید بهش حساسیت داری

آخه ماه پیش رفتم پیش دکتر، معاینه شدم و گفت عفونت ندارم و پاپ اسمیرم دادم، عفونت نداشتم.

اتفاقا بهش گفتم که دچار سوزش میشم برام ۱۰ تا سفکسیم نوشت ولی فایده نداشت. ای کاش آزمایش کشت ادرار می دادم. 

کا ندوم استفاده نمیکنم ، چون تو اقدام هستم. نمیدونم چرا اینجوریم ، حس میکنم از وقتی اقدام کردیم اینجوری شدم تو این دو ماه.

عفونت ادراری دارید؟ من فقط دچار سوزش مجرای ادرار میشم 

ن عفونت باکتریایی دارم من 

شیرین بهانه بود فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صدای مردمانی که در گوشش میخواندند /دوستت ندارد/  

عفونت زنان؟

شیرین بهانه بود فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صدای مردمانی که در گوشش میخواندند /دوستت ندارد/  
2706