2703
2553
عنوان

مامانایی که دختر دارین بیاین لطفا...

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 38 پست
ببین به نظرم لباس زیر نپوشن بهش و یه دامن پاش کن 

اتفاقا به تازگی عمل فتق انجام داده وچندروزی رو پیراان بلند تنش میکردم اما چنو میشینه زمینو بازی میکنا میترسم میکروب یا الودگی اذیتش کنه ولز الاتم شلوارک نخی تنش میکنم وهرروز عوض میکنم ولی باز اینجوری شده😭

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه ذره براش عنبرنسا دود  خیلی کما نه زیاد  دکترم حتمن ببرش  شلوار گشاد نخی بدون ش ...

عنبر نسا برا بچه ضرر نداره؟ 

اتفاقا شلوارک نخی تنشه وهرروز عوض میکنم 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2456
2714
منم دختر خواهرم مثل دختر شما بود اول خارش داشت بعدم ترشح خواهرم چند باری بردش دکتر گفت گفت اداری دار ...

وای پس احتمال عفونت ادراری هست.حتما میبرمش دکتر ازمایش بده ممنون که گفتی

دکتر اطفال ببر...منم دخترم مدتی درگیر بود بخاطر لباس زیرش بود حساست داشت کلا یکهفته خوب شد بعد شاید ...

شلوارک نخی یا شورت نخی تنش میکنم خهرروزم عوض میکنم بخدا بی خیال نیستم بعد هربار سرویس رفتن حتما خشکش میکنم خشک نکنم لباسشو عوض میکنم 

اره حتما ببرش چکاب کامل ازش بگیر 

هرسال میبرم ازمایش کلی اما امسال بخاطر شرایط نرفتم هنوز میبرم حتما چشم

نگران نباش عزیزم دخترمنم یه مدت میگفت میخاره بردم دکتر آزمایشم داد ولی هیچ مشکلی نداشت فقط دکتر پماد هیدروکورتیزون داد گفت خارش گرفت بزن خارششو میندازه که چون خیلی مضره اصلا استفاده نکردم

اگر دکتر متخصص اطفال خوب سراغ داری بنظرم ببرش پیش اون . نگران نباش چیز خاصی نیست

بله حتما میبرم نمیدونستم زنان ببرم یا اطفال 

نگران نباش عزیزم دخترمنم یه مدت میگفت میخاره بردم دکتر آزمایشم داد ولی هیچ مشکلی نداشت فقط دکتر پماد ...

ممنونم عزیزم انشااله چیزی نباشه 

2706