1989
1955

سلام دوستان.من دخترم ۴ سالشه.چندبار با فواصل طولانی بهم گفت کمی خارش داره من با شامپو بچه میشستمو خشکش میکردم کلا بعد هر بار سرویس رفتن هم خشکش میکنم 

اما دیشب تو خواب بیدارم کردو گفت خارش دارم من فکر کردم پشه نیشش زده ولی گفت بریم دسشویی.

خلاصه شستمشو نصفه شب با سشوار خشکش کردم 

الان خیلی نگرانشم.

پیش چه دکتری ببرمش 

مشکلی پیش نیاد واسش😭😭اصلا نمیدونم با دکتر اطفال درمیون بزارم یا زنان

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

بله حتما با دکتر اطفال درمیان بگذارید

ممنونم حتما میبرمش 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
1965

بنظر من دکتر زنان ببرش ☺️ نگران نباش چیزی نیست 😃

یبار بتادین و آب قاطی کن بذار بشینه توش خیلی خوبه من دختر خونه بودم دکتر گفت 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر بودن، زیباترین شادی دنیاستو نمی‌دانی من به خاطر توچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم تا تو بغل بگیرمت 😍این تیکر هیچ وقت به آخرش نرسید 😔 هر سری وسط راه رفت 😞 میشه برام اگه دوست داشتین دعا کنید ک این سری تا آخر بره و سالم بغل بگیرمش 😍چقدر بده دل شکستن 😞 موندم تو اون دنیا چه شکلی میخوان جواب دل شکسته من بده کسایی ک با بدترین حالت شکوندش 💔
1984

دختر بچه هاخیلی حساسن

کاش روز اولی کهفت میبردیش

بهش آب و چای کمرنگ زیاده بده با امیوه ها

همسویمون اویشن کوهی هم همش دم میکرد به دخترش میداد . 

و صددرصد پیش دکتر اطفال ببرش که براش آزمایش عفونت ادراری بنویسه . 

💜خدا جونم هزاران بار شکرت 💜

عی بابا یاد خودم افتادم که از خواب بلند شدم و دیشب و همه رو بیدار کردم ساعت ۳ شب و میگفتم که رو طاقچه یه مارمولکه😑😑😑 خواب دیده بودم و باور کردم که هست

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 
1976
ببین به نظرم لباس زیر نپوشن بهش و یه دامن پاش کن 

اتفاقا به تازگی عمل فتق انجام داده وچندروزی رو پیراان بلند تنش میکردم اما چنو میشینه زمینو بازی میکنا میترسم میکروب یا الودگی اذیتش کنه ولز الاتم شلوارک نخی تنش میکنم وهرروز عوض میکنم ولی باز اینجوری شده😭

یه ذره براش عنبرنسا دود  خیلی کما نه زیاد  دکترم حتمن ببرش  شلوار گشاد نخی بدون ش ...

عنبر نسا برا بچه ضرر نداره؟ 

اتفاقا شلوارک نخی تنشه وهرروز عوض میکنم