2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پرستو😐

من اینم...یه دختر شاید حجاب موهامو نداشته باشم ولی حجاب چشامو دارم...شاید مانتو کوتاه بپوشم ولی شعورم بالاست...ابرو هامم بر می دارم ولی مرامم سر جاشه...سرم پایینه نه واسه دله شکستم که دیگه نایی واسش نمونده و از همه خورده ...سرم پایینه واسه نگاه های کثیف ادما...هــــــــــــــــه ادم...؟خدایا حواست هست نسل ادمات داره منقرض میشه...

آیلی به معنی ماه 

آنیا فک کنم به معنی پاک و معصوم

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^
2706