2733
2739
عنوان

نوجوان واوقات فراغت

75 بازدید | 13 پست

اونایی ک نوجوان دارن ..تو این واضاعه بد کرونا .

بچه هاتون اوقات فراغتشونو چجوری پر میکنن؟کلاس ک نمیشه فرستاد ..

همش تو خونه ان ..سایت یا برنامه .جالبی ک بدرد نوجوانا بخوره سراغ دارین؟

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زبان بخونن زبان

مسله این هست که از درس و مشق خسته هستند. خدایی حجم درس هاشون زیاد بوده و لازمه به مغزشون استراحت بدن

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2731

همه كلاسام انلاين ورزش با  بابام ميرم  استخر ميرم با دادشم تنيس روى ميز بازى ميكنم كتاب مبخونم و...

زمين گروه مثل تاس ى روز حكم ميكنى ى روز التماس حواست به روزى كه حكم ميكنى باشى♻️
مسله این هست که از درس و مشق خسته هستند. خدایی حجم درس هاشون زیاد بوده و لازمه به مغزشون استراحت بدن

مال من كه هنوز استراحت نخورده همه كلاسام انلاين شده از رياضى بگير تا گيتار و نقاشى😫

زمين گروه مثل تاس ى روز حكم ميكنى ى روز التماس حواست به روزى كه حكم ميكنى باشى♻️
زبان بخونن  کتاب انگیزشی بخونن اپلیکیشن نرمش دان کنن تو خونه ورزش کنن شیرینی پزی یاد بگیرن و ...

پسره.. 14 سالشه ..کتاب  میخونه ولی اخه چقدر ..زبانو نمیدونم  چ برنامه ای بدرد بخوره ک بتونه کمکش کنه 

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
2738
مال من كه هنوز استراحت نخورده همه كلاسام انلاين شده از رياضى بگير تا گيتار و نقاشى😫

دختره؟ اخه انلاین چیزی یاد میگیرن؟

پسره.. 14 سالشه ..کتاب  میخونه ولی اخه چقدر ..زبانو نمیدونم  چ برنامه ای بدرد بخوره ک بتون ...

کتابای تاپ ناچ رو بگیره با سی دی خودش بخونه 

ورزش هم بکنه 

فیلم و انیمه ببینه 

دختره؟ اخه انلاین چیزی یاد میگیرن؟

خودمم

نه من همش انلاين حتى مسابقات كاراتمم انلاين بود در اين حد

کتابای تاپ ناچ رو بگیره با سی دی خودش بخونه  ورزش هم بکنه  فیلم و انیمه ببینه

ممنون از راهنماییتون .ببخشید انیمه چیه؟

خودمم نه من همش انلاين حتى مسابقات كاراتمم انلاين بود در اين حد

هِِِِِِِِِِننننننننننن؟ مگه میشه؟