2733
2734
عنوان

تعمیر در یخچال ساید

711 بازدید | 19 پست

دوستان یخچال ساید سامسونگ دارم ..خدا کعنت کنه مستاجری رو اینقدر بالا پایین اومده از پله ها چند جاش ضربه خورده و اسیب دیده ظاهرش..

به نظرتون درست میشه؟

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

ازه درست میشه مال من سامسونگ دو قلویه پارسال یه درشو خاستم درست کنم گفت میشه ۴ میلیون 😭😭😭 دیدم گرونه 

نهایت اگر خیلی ضایعه است از این برچسبای سرتاسری بخر بده برات نصب کنن همونایی که کاغذ دیواریا دارن 

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣
ازه درست میشه مال من سامسونگ دو قلویه پارسال یه درشو خاستم درست کنم گفت میشه ۴ میلیون 😭😭😭 دیدم گر ...

اخه حیفه..سیلوره.. با تمام لوازمم ست کردم... چقدر گرون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه حیفه..سیلوره.. با تمام لوازمم ست کردم... چقدر گرون

ماله منم سیلوره من که هر جاش رفته تو عکس بچه ها و مگنت یخچال زدم خدا لعنت کنه این باربرارو 

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣
2731
ماله منم سیلوره من که هر جاش رفته تو عکس بچه ها و مگنت یخچال زدم خدا لعنت کنه این باربرارو 

پایینه .. 20 سانت پایین تر از کف

2738

تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در کاراسان 

مجرب ترین تعمیرکاران یخچال و ساید بای ساید در کنار شما در سریع ترین زمان ممکن هستند 

تعمیر یخچال در کرج، تعمیر یخچال در تهران

تعمیر ساید بای ساید در کرج ، تعمیر ساید بای ساید در تهران

https://karaasan.ir/

سلام مجدد برای مشکل پیش اومده برای یخچال سامسونگ شما متاسفم. برای تعمیر و حل مشکل یخچال شما در تهران، من خدمات تعمیرات یخچال دیبا پشتیبان رو توصیه میکنم. دوستم که تهران زندگی میکنه برای تعمیر یخچال سامسونگ خودش باهاشون تماس گرفته بود و خیلی ازشون راضی بوده.

2706