2733
2734
عنوان

كيا شوهر خسيس دارن

431 بازدید | 29 پست

بچه ها من يكم مشكل پسندم و يكمم بخاطر شوهرم دلم نميومد خرج كنم ك بهش فشار نياد،بخاطر همين دير ب دير خريد ميكنم و خرج ميكنم،الانم ك باردارم بيشتر وسايل بچه رو  خواهر و برادرم بهم دادن(مال سيسموني بچه هاي خودشون)بابامم بهمون ي مقدار پول داد ك باهاش كمد و دراور خريديم براي بچه ،الان ب شوهرم گفتم بيا فلان عروسكو بخريم براي بچه هي ميگه تو درك نميكني ك من ندارم و ...اين مدت ما يكم خرج خونه كرديم و دستش بقول خودش خالي شده ولي خب مگه من چي خاستم من كه همه چيزو از بقيه برداشتم،خيلي حرصم ميگيره ك ميگه تو ب فكر اينده نيستي😳

من حس ميكنم چون من كوتاه اومدم پرو شده و زورش مياد خرج كنه كلا الان ب اين پي بردم تقصير خودمه الانم ديگه ديره عادت كرده ك من هيچي نخام😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقا این زورش رو میاد رو خوب اومدی ،،،،،،چون واقعا بعد یه مدت عادت میکنن

شوهرت خسیس نیست ،،شما بد عادتش کردی ،،،،مثل من

ولی خب مطمعن باش شوهرت وضعش هم مناسب نیست،،،، مردی که داشته باشه به راحتی خرج میکنه،،،،

دقیقا همینه اوایل همسرم نداشت من نخریدم الانم که داره نمیزاره من بخرم هیچ اختیاری در خرید ندارم با ...

بخدا منم هي دلم ميسوخت براش ميگفتم اشكال نداره اينم نميخرم اما عادت كرد الان ك چيزي ميخام بايد بزووووور ازش بخام 

2738

درآمدش خوبه؟داره ونمیخره؟دیشب دخترمن یه عروسک میخاست سیصدتومن بودخیلیم خاص نبودمعمولی بودمن اول خاستم بخرم بعدیه نگاه به دستای ابله زده شوهرم کردم گفتم نه مامان دفترنقاشب خریدم براش شوهرتوهم اگه کم درامده رعایت کن وگرنه بخر

نه عزیزم این و نگو به این فکر کن دو روز دیگه باید پول زایمان بدیی، بعدش میای خونه باید خرج کنه چون ضعیفی باید مواد غذایی گوشت و فلان چنین چنان بگیره بنده خدا ، دکتر بوه تا پنج ماهگی ، پول دوشک که ماشاالله قیمتاشون نجومی شده این نگو عزیزم بعدشم منم نگرفتم سیسمونی برا دخترم اسباب بازی الان یواش یواش شوهرم میره بازار هر چی دلش و گرفت میگیره به اقتزای سن بچه خرید کن براش عزیزم 

واقعا مردا بي وفان بجاي اينكه ازم تشكر كنه ك اينهمه باهاش راه اومدم ميگه تو ب فكر اينده نيستي

تو شوهرت رو بهتر میشناسی اگه فکرمیکنی که شوهرت یه درصد بی چشم و رو هست ،،،پس تا اونجایی که میتونی خرج کن به زووور،،،حتی اگه نداشت شوهرت 

چون پس فردا هم که خونه و ماشین بخرین،،شوهرت میگه اینارو من خریدم و جمع کردم و اینا مال منه،،،،تو که به فکر نبودی و به فکر آینده نبودی اصلا 

پس حداقل الان خرج کن که در آینده هم اگه اینجوری بهت گفت حسرت نخوری

بر عكس من دوس دارم شوهرم خسيس بود يكم  همه پولامونو خرج ميكنيم اصلا به فكر آينده نيستيم عطر ...

اخه ببين فقط موقعي ب فكر اينده س ك من ي چيزي ميخام تا ميگم فلان چيزو بخريم هزااار تا خرج برام رديف ميكنه ك پشيمون شم

دقیقا این زورش رو میاد رو خوب اومدی ،،،،،،چون واقعا بعد یه مدت عادت میکنن شوهرت خسیس نیست ،،شما بد ...

اره تقصير خودمونه واقعا راسته ك ميگن زني كه خرج داره ارج داره

2706