2726

چ خوشکلن دونه ای چند؟

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محی چرا به افق خیره ‌شدی😂

نیکی جون ۱۰۰ تا عکس گرفتم یکی از یکی داغون تر مامانم صدام کرد گوشی رو تایمر بود عکس گرفت همین که حواسم نبود از همش بهتر شد😑😂شانس مویه 

2728
اره

فداش بشم چادر گلدار بهش بده😍😍

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
نیکی جون ۱۰۰ تا عکس گرفتم یکی از یکی داغون تر مامانم صدام کرد گوشی رو تایمر بود عکس گرفت همین که حوا ...

😂 

چه جالب شکار لحظه ها بوده

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
آخ فریااااد ناهار مرغ داریم دوست ندارم  خوبی زهرا گلی دلم برات تنگ شده بود مشتی جونم

فدات شم عزیزم شکرخوبم منم انقد اینجاپلاس شدم تابالاخره پیدات شددلتنگت بود مشدی شله خور😍😍😁😁

منم مرغ دوسندارم فقط گوشت خداتومنی😁

فرانک شیرینی ها واقعی ان؟ 😋

منم چشمم بهشون بود😀😀

😂😂😂😂...برادرشوهر زرنگی داری...الانم چیزی بگی...میگه گفتم واسه شوهر و پسرت...😂😂😂...پس دو تا بو ...

زهرا به نظرم شروع کن اینا دست بردار نیستن @aren25    

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
نیکی جون ۱۰۰ تا عکس گرفتم یکی از یکی داغون تر مامانم صدام کرد گوشی رو تایمر بود عکس گرفت همین که حوا ...

باع😁😁😁

زهرا به نظرم شروع کن اینا دست بردار نیستن @aren25    

ناموسا دیگه اعصاب برام نزاشتن😶😶😶

😀😀😀😀

فدات شم عزیزم شکرخوبم منم انقد اینجاپلاس شدم تابالاخره پیدات شددلتنگت بود مشدی شله خور😍😍😁😁 منم ...

😂😂😂آخ نگو شکل شله شدم امروز اولین روزه بعد چهار روز غذا درست کردم 

گوشت هم نداریم و نمیخریم 😊

ناموسا دیگه اعصاب برام نزاشتن😶😶😶 😀😀😀😀

واقعا به تاریخ تاپیک و تعداد صفحات نگاه نمیکنن 

خود صاحب کامنت جوابشونم نمیده هاااا بازم دست بردار نیستن 

2706