2733
2739
مرسی عشقم😍😘🌻

خواهش میکنم خوشکلم 😍

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونام شل کن سفت کن درمیارن....بابا نیکی خوشحال باش.داری میری بلاد خارجه..از اینجا راحت میشی..تازه سا ...

😂😂😂

چمیدونم میترسم از زندگی اونجا دیگه رسما تنها میشم هیچ پشتوانه ای ندارم باخودم میگم اگر امیر بزنه به سرش یه بلایی سرم بیاره پیش کی برم اینجا بودم میرفتم پیش مامانم اونجا کجا برم 

همه وسایلمو جمع کردم دیگه گلدونامو بردم خونه خواهرم الان سه تا چمدون وسط اتاق خوابمونه که شده آینه دق من ولی سامی و باباش رو ابران خیلی خوشحالن موندم سامی چرا خوشحاله هر روز صبح پا میشه میگه امروزه؟ 😐

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
2731
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 نبکی الهی همیشه کلت تو خوشی بره دیگه هم درنیاد همینطوری فقط عشق دنیا کنی  ...

قرررربون تو برم الهی تو هم همچنین😘😘😘💖

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
فدات بشم منننن🤭😘😘 نیکی کمک میخوام،ابتکار میخوام🙄 بجز اون اصل کار، چه کارایی میشه کرد؟ ابتکارات ...

امینه اینقدر خندیدم😂😂 

امینه جون من حدود یه سال دوست بودم یه چندباری همو بغل کردیم فقط بعدشم عقد کردیم دیگه مث گدا گشنه ها بودیم ولی چیز نکردیم دیگه دوستان ببخشن🤪 

یه طوری میگی نیکی کمک انگار متخصص سکسولوژیم😂

عزیزم اگر هنوز عقد موقت هستین منم با گیتاجون موافقم یکم ناز کن شل نکن دوماد پیش خودش نگه اوووو چه دلش میخواد پسرا بعدا تو زندگی مشترک تو روت میزنن به همین سوی چراغ 

مهربون باش ولی وا نده اگرم پیشنهاد داد بگو بزار رسمی بشیم خیالمون راحت تره نمیخواد خودتو بگیری یا بهش بتوپی همه چیو با مهربونی بگو 

قربونت برم مبارک باشه چقدر ذوقتو دارم 💖😘😘

😍😍😘😘🌻🌻🌻 عععع میبینمش حتما عشقم.امشب میخوام host20202  ببینم ترسناکه تعریفشو شنیدم.ولی ا ...

سلام مهراجون جونی

ببین اگر یوتیوب داری بزن trailer serial بعد برات یه عالمه چیزی میاره خودت میتونی انتخاب کنی اون چیزی که میخوای 

من سریال suits رو میدیدم خیلی جالب بود بزن بزن هم نداشت درباره یه وکیل باهوش بود بانمک هم بود 

سلام مهراجون جونی ببین اگر یوتیوب داری بزن trailer serial بعد برات یه عالمه چیزی میاره خودت میتونی ...

سلام نیکی خوشگلممم😍😍😍🌻🌻🌻🌻

صبحت بخیر قشنگم خوبی عشقم😘❤😘

چشم اره یکم خلاص شم نشون میده بهتره. منن بزن بزن یکم سختمه ببینم😅💋💋

2738
😂😂😂 چمیدونم میترسم از زندگی اونجا دیگه رسما تنها میشم هیچ پشتوانه ای ندارم باخودم میگم اگر امیر ...

عزیزم..انشالله که امیر رعایت غربتو میکنه بیشتر هواتو داره..ولی توم مراقب خودت باش اونجا وبه هیچ عنوان باهاش لج نکن..الهی سامی دلش سفر میخواد..😘😘ایشالله که میشه بهترین تجربه زندگیتون و حسابی براتون خیر و خوشی به همراه داره.

😂😂😂 چمیدونم میترسم از زندگی اونجا دیگه رسما تنها میشم هیچ پشتوانه ای ندارم باخودم میگم اگر امیر ...

فکرای منفی نکن دختر...به چیزای خوب فکر کن ...به خدا منم قبلا زندگی تو یه کشور دیگه اصلا تو کتم نمیرفت.میگفتم نمیتونم اصلا

اما الان بهش فکر میکنم واقعا😶

من عاشق صدای حسین صفامنشم.شعراشم پرمعنیه.لهجشم اصیله مثل کوردیه ماس

گوش ندادم اونو اصلا

پیگیر میشم ببینم چطوریاس

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
صبحتون بخیر خوشگلا.. روزتون پراز ستای ویکتوریا سکرت اصل😍👙👙👙👙👙👙👙👙👙👙👙👙👙👙👙👙👙👙

بارنگهای دلربا🤗🤗🤗🤗🤗🤗

ب امید آنکه غربت بر امیر اثر بگذارد وبسییی مهربانترشود 

فقط رفتی اونجا ورزش کن ک ی مدت بعد خااستی مایوپوش بری لب ساحل خوش فرم باشی😁😁

من همش تواین فکرام😎😎😎

2706