2737
2739

بچه ها بودم بودین، بیاین باید باهاتون مشورت کنم🥴😁

یکمم به اعتماد بنفس نیاز دارم🤕

گاهی برای خودت پزشک باش     کمی قرص خنده تجویز کن    هرشش ساعت یکبار     حتما که نباید مدرک و مطب داشته باشی!     خودت     نسخه‌ای بنویس با خط خوش       روحت را درمان کن❤
مرسی شهین جون خوشگل و نازم، خوبم خداروشکر ، امیدوارم بتونم بهترم بشم😘😘 خودت خوبی؟ نرگس جونم خوبه؟

انشاالله روزای خیلی خیلی خوبی در انتظارته گلم😍ممنون عزیزم خوبم،نرگس هم خوبه خداروشکر😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها سلامممم

قراره جمعه بیان خونمون

منم رفتم گل سفارش دادم😆

اقا داماد پنج شنبه میاد گفت پنج شنبه از تهران گل بگیرم خراب میشه برو خودت بپسند هرچی دوست داری😅

2731
بچه ها سلامممم قراره جمعه بیان خونمون منم رفتم گل سفارش دادم😆 اقا داماد پنج شنبه میاد گفت پنج شن ...

سلام محی جون الان رو ابرایی حتما 

چه حال خوبی داری خوش به حالت حسودیم شد 

الهی خوشبخت شی ننه 

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
فدای تو🤭🤭🤭🤭 واقعا عشقی عشق😂😂 والا هنوز به نومزد بازی نرسید😁 نیکی نامزد بازی شامل چیاس؟ بهم ...

برو منو سیاه نکن بچه نومزد بازی شامل چیست یعنی تو نمیدونی عزیزم اسکریناتونو بفرست دور نومزد بازیاش برات خط بکشم🤗

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
آخی خیلی سخته ها  پس چیکار باید کرد!؟  نیکی جون یه قاشق بردار یه تونل از زیر دریای خزر ب ...

نمیدونم باید چیکار کرد فعلا که به مرحله تف و لعنت خودش رسیده 😂

2738

الهی بگردم سمیراجونو بچم تا الان حتما خودشو هلاک کرده 

سمیراجون برای فردا هم بزار 

@هورا۱۳۶۵    

آقا من اعتراف میکنم امشب به همتون حسودی کردم الانم میرم تو تخت مامانم میخوابم 😪

بچه ها مرسی  من قربون همتون برم😅 الان فقط خیلی استرس دارم  یه متنم باید اماده کنم که چ ...

مبارک باشه عزیزم بسلامتی😍😍

مگه میخای کنفرانس بدی 😀😀

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

سلام سلام قشنگا

روزتون بخیر 

خواهرا بنده دارم مرغ شکم پر میپزم برا مهمونم 

محی جونم چه خوبه که حال دلت رنگین کمونیه عشق جان

نیکی جوون دلتنگ یار نباشی انشااله به زودی مسافر شماهم به سلامتی برگرده یا شما برید پیشش

فرانک جونم فدات بشم که چراغ تاپیکو روشن نگه داشتی

سمیه جونم گیتا جونم شهین جون زهرا جونم حنا جونم امینه جونم انار جونم زری جونم مهرا جونم بهناز جونم پری جونم 

جونم فدای همتون عشقولیا

بوس به دل همتون😘😘😘😘😘

من از آن روز که در بند توام ، آزادم 😍
2706