2733
2734

ازوقتی ویاربارداریم شروع ش(بدویارم)شوهرم منو بابچه ی کوچیک آورد خونه ی مادرم..که بیچاره خونه هم از خودش نیست..منم به خونه م ویاردارم واز تنهابودن میترسم.کمکی هم ندارم..مادرم مریضه وتعادل رونی نداره‌‌‌...از شوهرم خواستم خونه روعوض کنیم یه جانزدیک مادرم بگیریم..مشکلم اینه که شوهرم اصلا اهمیت به حرفم نمیده و اصلا نه سر زده نه بمازنگ زده...هیچ علاقه ای به زندگی نشون نمیده...خسته شدم از آوارگی واینجامعذب وبی پولم...خیلی درد میکشم...شماجای من بودید چکارمیکردید؟درخواست طلاق میکردید؟یا بهش بی محلی میکردید؟؟چجوری بهش حالی کنم که کارش اشتباهه؟؟چجوری باید بفهمه که داره کوتاهی میکنه درحقمون و نمیتونه هرظلمی خواست بکنه....

خانوادش شهرستانن واصلا توی زندگیش نیستند...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

توروخدا اینقدرنگید بروخونت..چون خونه ی من‌مناسب زندگی نیست...حتی‌اگر جداشم دیگه اونجانمیرم..چون برای خودم ودخترم خطرناکه..امکان زندگی تنهایی توی اون خونه رو ندارم..شوهرم تازگیهاشبکاری هم میکنه..

من از خدام بود که سرخونه زندگی خودم بودم..بدبختی اینه که شرایط خونه م باعث شده زندگیم‌بپاشه

الان یه تاپیکت خوندم ....تتها راهت اینه که با همسرت صحبت کنی و متقاعدش کنی اگر نشد بری شکایت کنی که مکان مناسبی برا زندگی فراهم کنه.

تو این وضعیت دومی رو باردار شدی حالا به فکر طلاق افتادی؟! پاشو برو خونت بچه بازی در نیار

مشکل من بارداریم نیست..مشکلم اینه که شوهرم همینو میخواد...خیلی لجبازی میکنه وبالجبازیش جون من ودختدمو بخطر میندازه..اگر من توی اون خونه بیهوش بشم دختر کوچیکم چه بلایی سرش میاد..درحالیکه پدرش هیچوقت خونهنمیادکه ببینه زنش مرده یازنده هست

مشکل من بارداریم نیست..مشکلم اینه که شوهرم همینو میخواد...خیلی لجبازی میکنه وبالجبازیش جون من ودختدم ...

برا چی باید بیهوش شی؟! این همه آدم بچه دارن باردار هم هستن تو خونه خودشونن! من متوجه مشکل اصلیت نمیشم! 

2706